Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ernst & Young оцінили вартість української газотранспортної системи

Зокрема до суми входить 12,3 мільярда гривень активів, що перебувають на тимчасово непідконтрольній Україні території.

Компанія "Нафтогаз України" затвердила оцінку вартості основних засобів компанії "Укртрансгаз" у майже 328 мільярдів гривень.

Про це повідомив заступник начальника департаменту енергоефективності НАК "Нафтогаз України" Олексій Хабатюк на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши фотокопію документа з рішенням.

ТЮВ майже вгадала. Тільки з валютою помилилась ;)

Опубліковано Олексієм Хабатюком 18 квітня 2018 р.

Як зазначається, оцінку затверджено на підставі звіту аудиторської компанії Ernst & Young. До зазначеної вартості також входять активи "Укртрансгазу" вартістю 12,3 млрд гривень, які зараз перебувають на тимчасово непідконтрольній території. Цю оцінку основний акціонер "Укртрансгазу" - "Нафтогаз" – затвердив 12 квітня.

Нагадаємо, Порошенко заявив, що українською ГТС мають бажання управляти більше десятка всесвітньо відомих компаній. "Нафтогаз" найняв радника, який готує пропозицію щодо управління газотранспортною системою.

ВідеоФінляндія дозволила будівництво російського газогону в обхід України

Фінляндія видала повний пакет дозволів на будівництво й експлуатацію "Північного потоку-2". 1200 км труб планують протягнути дном Балтійського моря до Німеччини. І дозволи на це ще мають дати у Швеції, Данії та самій Росії. А от першою країною, що дала проекту зелене світло стала Німеччина.

Фінляндія дозволила будівництво російського газогону в обхід України

Залиште свій коментар

Вибір редакції