Аваков назвав можливих мерів Харкова

Голова Харківської ОДА сподівається на швидкий розпуск місцевих рад Верховною радою і називає можливі кандидатури на посаду мера Харкова.

Арсен Аваков
gbgalsgallery.com
Конфлікт харківського губернатора з обласною радою спонукає його загострити питання подальшої діяльності місцевих рад.
Голова Харківської обласної держадміністрації Арсен Аваков вважає сьогодні актуальним, як ніколи, питання розпуску місцевих рад і сподівається на швидкий розгляд його подання з цього питання. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на веб-сайті Харківської ОДА.

"Як тільки новий склад парламенту почне засідати в стінах Верховної ради, відповідний законопроект буде винесений для розгляду", - сказав Арсен Аваков журналістам.

Водночас він зауважив, що є певні процедури. "Мають бути сформовані комісії Верховної ради і, зокрема, комісія з місцевого самоврядування, на попередній розгляд якої і буде негайно передано моє подання", - сказав Арсен Аваков.

Також Арсен Аваков сьогодні назвав чотири кандидатури на посаду Харківського міського голови.
Про це інформує офіційний веб-сайт Харківської облдержадміністрації.

Говорячи про необхідність проведення місцевих виборів, Аваков сказав, що знає гідних кандидатів, які можуть замінити лідерів міської і обласної ради, які, на його думку, дискредитували себе.

"Я знаю в області чимало людей, які здатні ефективно працювати на посаді Харківського міського голови. Наприклад, мені подобається кандидатура Олександра Фельдмана (народний депутат V скликання, керівник обласного штабу БЮТ – iPlus). Цілком готовий для того, щоб зайняти крісло мера Володимир Бабаєв (заступник губернатора, член "Нашої України" – iPlus). Може управляти містом Володимир Шумілкін (попередній міський голова, член "Нашої України", депутат облради – iPlus). Цілком може розглядатися кандидатура Олександра Протаса (лідер громадської організації "Харків’янин"), - сказав Аваков.

На його думку, "всі ці люди мають достатню кваліфікацію і готові працювати для міста".

Разом з тим, Аваков наголосив, що сам він не збирається претендувати на посаду міського голови, оскільки має намір сконцентрувати свої зусилля на роботі в області.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: