Аваков назвав найсильніший підрозділ Національної поліції

Міністр привітав одеських і житомирських бійців КОРДу.

Лави Національної поліції поповнились новими бійцями підрозділу спеціального призначення КОРД – корпусу оперативно-раптової дії. Аби потрапити у підрозділ, треба пройти непростий конкурс із фізичної і вогневої підготовки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

При наборі враховуються і вольові якості, стійкість до стресів, витривалість. Адже перед бійцями постане завдання проводити спецоперації зі звільнення заручників, затримувати особливо небезпечних злочинців. Всього до конкурсу на Одещині та Житомирщині було допущено близько 600 людей. Сертифікат про закінчення курсу підготовки отримали 35 бійців.

ВідеоЛави Нацполіції поповнились новими бійцями підрозділу спеціального призначення КОРД

"Сьогодні ви з числа 140 чоловік на всю країну, хто пройшов підготовку у складі КОРД. Це найсильніший, найбільш навчений підрозділ Національної поліції", - наголосив Арсен Аваков. "Протягом двох місяців інструктори приводили нас до єдиної методики поводження зі зброєю, роботі в приміщенні, затримання озброєних груп, звільнення заручників, надання першої допомоги в умовах бою і багато іншого", - розповів боєць спецпідрозділу Олександр Підгайний.

Як уже повідомлялося, набір до КОРДу розпочався минулої осені. Одразу для нових бійців пристріляли нову сучасну зброю. Інструкторами з підготовки спецпризначенців стали не лише українські фахівці, а й іноземні. Повністю формування особового складу КОРДу планується завершити до жовтня 2017 року. Фінансування відбувається за рахунок державного бюджету та донорської допомоги США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: