Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков озвучив неймовірну кількість звільнених за "Законом Савченко" та вимагає змін

Відповідно до цього закону, 34 000 засуджених підлягають звільненню з місць позбавлення волі за рік.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков озвучив моторошні дані про звільнених за "Законом Савченко" та вимагає змін.

Про це він повідомив на сторінці Facebook.

"Наразі від подальшого відбування покарання - за цим прийнятим Радою законом - звільнені 8 200 засуджених та ув'язнених. 34 000 підлягають звільненню з місць позбавлення волі за рік. Із вказаної кількості вже вийшли - 785 вже викриті у скоєнні злочинів, з яких 22 - за умисне вбивство, 18 - нанесення ТТП, 10 - зґвалтування, 405 - пограбування, 131 - грабежі, 66 - збройні розбої, 39 - шахрайство, 20 - хуліганства та інші злочини. І це тільки викриті, ті кого вдалося затримати, а виходячи з поточної статистики розкриття злочинів - мінімум стільки ж залишаються поза нашою увагою",- заявив він.

Аваков повідомляє, що має величезне досьє з переліком злочинів останнього місяця, зокрема, з описом злочинів і затриманих за "законом Савченко".

"Як мені переконати парламентаріїв у необхідності негайно врегулювати ситуацію, що виникла? Пишу і стираю цілі абзаци прикладів жорстоких вбивств, грабежів і згвалтувань. Розумію, що і це вам читати не приємно, але цю помилку треба виправляти! Надто дорогою ціною платимо", - підкреслив міністр.

Він додав, що виступає за гуманізм, але проти потурання рецидивістам.

"Ми не можемо собі дозволити в поточній ситуації бути ліберальними до тих, хто вчиняє тяжкі злочини - це підриває основи безпеки в суспільстві і провокує зростання злочинності. Звертаюся до парламентаріїв, прошу і вимагаю - як хочете, але треба негайно втрутитися і змінити дію цього закону!",- підсумував він.

Нагадаємо, уряд України має намір скасувати або внести зміни до "закону Савченко", згідно з яким один день в СІЗО зараховується за два роки колонії.

У ГПУ закликають народних депутатів внести зміни у "закон Савченко", який дозволяє звільняти злочинців із в'язниць. За даними Генпрокуратури, за цим законом на волю вийшли близько 5 тисяч осіб, які були ув'язненні за здійснення тяжких та особливо тяжких злочинів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції