Аваков переконаний, що реформа ДСНС зламає негативний стереотип пожежного інспектора

Ця реформа – корінний злам нинішньої системи.

Голова МВС України Арсен Авакова заявив про початок реформи пожежної служби.

Про це пише "Радіо Свобода".

У Дніпрі Аваков повідомив, що це місто стало першим в Україні, яке створює добровольчі частини пожежників: вже наступного року тут з'являться перші 3 депо нового типу з пожежниками-добровольцями та мінімальною кількістю професійних працівників.

"Ця реформа – корінний злам нинішньої системи. Вона передбачає участь добровольців-вогнеборців, як в усьому світі. Також це вагома передача частини функцій місцевій владі", – зазначив Аваков.

За його даними, реформа пожежної служби – комплексна, одне із ключових завдань новації – "зламати негативний стереотип пожежного інспектора".

Нагадаємо, що раніше на Чернігівщині у місті Сновськ згоріла школа. пожежники сім годин рятували освітню будівлю від вогню.

Дітей у навчальному закладі не було - у них зараз канікули.

У Києві презентували реформу державної служби з надзвичайних ситуацій

Функції пожежних інспекторів замінять добровільним страхуванням. Контролюватимуть лише суб’єктів з високим рівнем ризику та державні установи. Також з'являться місцеві пожежні команди. За задумом поруч із професіоналами до рятувальних команд залучатимуть добровольців. Також рятувальникам обіцяють підняти зарплату та оновити техніку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: