Аваков похвалився першими бойовими інструкторами КОРД з питань захисту свідків

Програма захисту свідків отримала перших інструкторів за програмою США.

Підрозділ спецпризначення поліції КОРД поповнився бойовими інструкторами з питань захисту свідків.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"КОРД Нацполіції і US MARSHAL: Програма захисту свідків отримала сьогодні перших інструкторів! Хлопці, які сьогодні стали сертифікованими інструкторами корд - в минулому бійці добровольчих батальйонів МВС і співробітники Управління швидкого реагування "Сокіл", - наголосив він.

За словами Авакова, 17 осіб, які сьогодні отримали сертифікати, були відібрані з 943 кандидатів за результатами поглиблених психологічних тестів, "поліграфа", а також показників фізичної та вогневої підготовки. До того ж очільник МВС зазначив, що середній вік курсантів - 30 років.

"Найближчим часом інструктори, які отримали сьогодні американські сертифікати, почнуть підготовку кандидатів в підрозділи, які будуть забезпечувати захист свідків у судовому провадженні. Реформа МВС - крок за кроком", - заявив він.

Нагадаємо, раніше у МВС показали навчання елітного поліцейського спецназу КОРД. В Україні з'явилися перші 20 офіцерів елітного підрозділу поліції. Cпеціальний загін правоохоронців, який об'єднає в собі раніше розрізнених спецпризначенців, тепер називатиметьсякорпусом оперативно-раптової дії – скорочено КОРД.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: