Аваков прокоментував скандальну ініціативу Дєєвої про нові права кожні 5 років

Аваков прокоментував скандальну ініціативу Дєєвої про нові права кожні 5 років

Заступниця міністра хотіла обов'язкової зміни водійського посвідчення кожні 5-15 років.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що українцям не доведеться міняти водійські посвідчення кожні 5 років.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Є світова практика щодо водійських посвідчень, і ми будемо її дотримуватися. Ніяких "кожні 5 років" не буде. Є чинні законні норми ", - написав він.

23 січня у своєму Facebook заступник міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва анонсувала кілька нововведень від МВС.

"Сьогодні національне посвідчення водія дає право на керування транспортом протягом 30 років з дати його отримання. За вимогами Директиви нормами мають будуть встановлені нові строки від 5 до 15 років в залежності від категорії транспорту з метою періодичної перевірки відповідності здоров'я водіїв встановленим медичним та психофізичним вимогам. До речі, категорії транспорту також будуть переглянуті", - повідомила Дєєва.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року 24-річна Анастасія Дєєва стала заступником міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції. У декларації Дєєвої говориться, що в 2015 році вона отримала 4387 грн доходів, з них 4380 грн склала стипендія, ще 7 грн – дивіденди і відсотки. Крім того, вона вказала 24 373 доларів доходів, отриманих за кордоном. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів