Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков розповів, чому засекретили судові рішення у справі про вбивство Шеремета

Подробиці щодо розкриття злочину невідомі.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, чому засекретили всі судові рішення у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Про це він розповів під час сьогоднішнього брифінгу, передає Лига.net.

Він зауважив, що ініціатива рішення щодо засекречування судових рішень у справі надійшла саме від слідства.

"Слідство не може проходити під відеокамерами і під постійною увагою фрілансерів-журналістів. Наслідок - це процес, який передбачає деяку закритість", - сказав Аваков.

Тим часом глава Нацполіції Сергій Князєв не озвучив подробиць щодо розкриття вбивства Шеремета.

"Коли ви будете працювати слідчим, то будете формулювати, як повинні проходити слідчі дії. Тому, що так вирішило слідство, я є не процесуальним керівником", - додав Аваков, відповідаючи на запитання, чому таке рішення було прийнято тільки через рік після вбивства.

"Слідча група відпрацьовує низку робочих версій. Без рішень суду неможливо проводити слідчі дії. З огляду на те, що це виробництво має велику суспільне навантаження, ми звернулися до суду, щодо закриття інформації в реєстрі. Суд погодився, і ми працюємо", - зазначив Князєв.

Нагадаємо, поліція засекретила всі ухвали суду щодо справи про вбивство Шеремета. ЗМІ раніше зазначали, що із відкритого доступу у Єдиному реєстрі судових рішень було вилучено понад 200 рішень, зокрема про надання поліції інформації про мобільні переговори можливих фігурантів кримінального провадження. 

Павло Шеремет був убитий в центрі Києва 20 липня 2016 року. Журналіста поховали в Мінську. За даними слідчих, зловмисники закріпили вибухівку на днище авто, за кермом якого був Шеремет. 

Відео Слідство вже рік не може знайти винних у зухвалому вбивстві Павла Шеремета

Залиште свій коментар

Вибір редакції