Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков застеріг суд Італії від маніпуляцій РФ перед розглядом справи нацгвардійця Марківа

Засідання суду призначено на 6 липня.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сподівається на спростування необгрунтованих звинувачень у судовому розгляді справи бійця Нацгвардії Віталія Марківа.

"Віримо, що рішення суду врешті розставить крапки над "і", знявши всі інсинуації і спростувавши необґрунтовані звинувачення проти громадянина України Віталія Марківа", - каже Аваков, інформує прес-служба МВС.

Розгляд справи в суді міста Ассізі призначено на 6 липня.

Аваков невдоволений, що в матеріалах слідства та численних документах суду є такі поняття, як "проросійські повстанці-сепаратисти", "громадянський конфлікт", "парамілітарний підрозділ паралельної армії", "агресія українського війська".

"У контексті офіційної політичної позиції, якої дотримується дружня нам Італія, італійське правосуддя не може оперувати сумнівною термінологією, в якій чітко простежується слід російської пропаганди", - сказав міністр.

За словами міністра, у травні 2014 року нацгвардієць Віталій Марків перебував у районі Слов'янська в складі регулярних частин Міністерства внутрішніх справ, виконуючи наказ по обороні суверенітету і територіальної цілісності держави.

Аваков нагадав, що місце, де загинув італійський фоторепортер Андреа Роккеллі, в той час було епіцентром бойових дій.

Нагадаємо, що Марків майже рік перебуває під вартою у в’язниці Мілана.

У липні 2017 року в Італії за підозрою в причетності до вбивства на Донбасі фоторепортера Андреа Роккелі арештували українського військового Віталія Марківа. Затриманий українець виявився заступником командира в батальйоні Нацгвардії. 

ВідеоІталійський суд розпочинає розгляд справи українського нацгвардійця Віталія Марківа

Суддя, який займається попереднім розслідуванням справи нацгвардійця, вирішить - закривати справу чи давати хід процесу. Перед тим вислухає аргументи обвинувачення та захисту. Заарештованого - без жодного доказу - підозрюють у вбивстві італійського фотографа Андреа Роккеллі. 

Італійський суд розпочинає розгляд справи українського нацгвардійця Віталія Марківа

Залиште свій коментар

Вибір редакції