Аваков теж взявся за Добкіна

Невдоволення харківським міським головою продовжує наростати - цього разу його висловив губернатор Харківщини.

Губернатор Харківської області Арсен Аваков має намір поставити перед Верховною радою питання про призначення дострокових виборів Харківського міського голови і Харківської міської ради.

Про це йдеться у заяві Авакова, що опублікована на сайті Харківської облдержадміністрації.

Михайло Добкін
УНІАН
Шанси Михайла Добкіна залишитися очільником Харкова продовжують меншати
За словами губернатора, найближчим часом ним будуть підготовлені і спрямовані до Верховної ради відповідні матеріали.

"Для початку процедури перевірки порушень міським головою Харкова і Харківською міськрадою Конституції і законів України (...) для ухвалення парламентом відповідного рішення про призначення дострокових виборів Харківського міського голови і Харківської міськради", - пояснив він.

Аваков відзначив, що облдержадміністрація неодноразово звертала увагу керівництва міськради й інших компетентних органів "на численні порушення міськрадою і міським головою Харкова вимог законодавства в різних сферах життя міста".

"Замість неухильного дотримання діючого законодавства, керівництво міськради продовжує відверто ігнорувати вимоги компетентних органів про негайне усунення всіх порушень закону", - заявив губернатор.

"При цьому, керівники міста намагаються перекласти провину на обласну державну адміністрацію і правоохоронні органи, обвинувачуючи їх у вигаданому політичному переслідуванні", - додав він.

Мером Харкова є член Партії регіонів Михайло Добкін.

Нагадємо, Блок Юлії Тимошенко та НУ-НС заявляли про намір, в разі приходу до влади, організувати перевибори міських влад Києва та Харкова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: