Аваков відреагував на ліквідацію економічного підрозділу Нацполіції

Аваков відреагував на ліквідацію економічного підрозділу Нацполіції

Він підтримав таке рішення Гончарука.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков позитивно оцінив ліквідацію Кабінетом міністрів України Департаменту захисту економіки. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Twitter.

"Уряд підтримав ініціативу МВС України про ліквідацію Департаменту захисту економіки в складі Нацполіції і передачу наших фахівців у Службу фінансових розслідувань. СФР стане аналітичним центром, що залучить кращі кадри з усіх відомств. Створення Служби фінансових розслідувань, яку МВС системно ініціювало ще від 2017 року, виходить на практичний рівень. Наразі алгоритм узгоджено з Міністерством фінансів та затверджено постановою", - написав міністр.

За його словами, під час створення Служби фінансових розслідувань мають бути ліквідовані профільні підрозділи Державної фіскальної служби та Служби безпеки України.

"МВС вже ліквідувало Департамент захисту економіки Національної поліції України у складі Національної поліції. В країні має бути єдиний фаховий та потужний орган боротьби з економічними злочинами", - резюмував Аваков.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що в Україні ліквідували економічний підрозділ Національної поліції, що унеможливить її втручання в бізнес.

Відео На Банковій мітингарі виступають проти перепризначення Авакова

В ці хвилини триває мітинг активістів, які виступають проти перепризначення на посаду міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Цій події передувала потужна кампанія в соціальних мережах із закликом вимагати від Володимира Зеленського відмовитися від планів залишити чинного міністра на посаді.

На Банковій мітингарі виступають проти перепризначення Авакова

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів