Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков заявив, що під час обшуку у його заступника Трояна не знайшли нашумілого хабара

За його словами, всі звинувачення розсипалися.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що під час обшуку у його заступника Вадима Трояна не знайшли нібито отриманих ним 2 мільйонів гривень хабара.

Про це Аваков заявив на прес-конференції, передає УНІАН.

”Дійсно, у Трояна було проведено обшук. У рамках цього обшуку, предмету обшуку - тобто нібито гроші, які йому нібито передали, мічені - знайдено не було, після чого ті звинувачення, які стосовно нього були зроблені, розсипалися”, - сказав міністр.

За його словами, у справі була затримана не лише помічниця Трояна, але ще двоє осіб, ”які між собою обговорювали матеріали однієї з кримінальних справ, до якої безпосередньо Троян стосунку не мав”.

Нагадаємо, Троян, про затримання якого повідомили ЗМІ, фігурує у справі про хабарництво. Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду від 25 липня, яка опинилася у розпорядженні ТСН. У закритому судовому засіданні прокурори просили суд надати дозвіл на обшуки у кабінетах двох співробітників Голосіївського управління поліції – Станіслава Серебряка і Михайла Жушмана.

В ухвалі зазначається, що під час досудового розслідування було встановлено, що громадянин України Шамрай І. М. спільно із заступником голови Цивільного корпусу "Азов" Бржезинським В. І. за участю заступника міністра внутрішніх справ Трояна вимагають у громадянина Шомана С. В. гроші у сумі 1 млн грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції