Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков знову зажадав звільнити всіх суддів через рішення щодо мажора Толстошеєва

Міністр наполягає на повному перезавантаженні всіх судів.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков знову зажадав повного перезавантаження українських судів.

Так він відреагував на рішення Шевченского райсуду Києва, який визначив заставу у 138 тис. грн мажору Станіславу Толстошеєву, підозрюваному у смертельній ДТП.

"Наполягаю - потрібне повне перезавантаження всіх судів – як для відновлення якості суду, так і довіри людей до суду. Тотальна, безжальна у своїй перезрілій необхідності, переатестація всіх суддів - всіх, які бажають працювати та мати довіру людей в оновлених судах; набір в суди людей не з системи, носіїв нової ідеології честі - єдиний вихід зберегти державність України", - вважає міністр.

 

ПОВНЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ СУДІВ - ЦЕ ДОЗВІЛ ГОСТРОМУ БОЛЮ ДЛЯ УКРАЇНИ - ІНАКШЕ - ДЕРЖАВНІСТЬ ВПАДЕ ПІД ГНИЛЛЮ НЕСПРАВ...

Опубліковано Арсеном Аваковим 15 січня 2016 р.

Нагадаємо, Аваков наполягає на радикальній зміні в системі прокуратури і судів, оскільки без них реформи в його відомстві не допоможуть відродити довіру суспільства до правоохоронної системи. Він закликає пожити без судів три місяці, поки вони будуть повністю оновлені.

У Верховному Суді України засудили ідею Авакова і звинуватили його в самопіарі за допомогою цієї теми.

9 січня, у столиці на метро Лівобережна джип з донецькими номерами на великій швидкості вилетів на тротуар і наїхав на продавщицю стихійного ринку, яка загинула. Згодом журналісти з'ясували, що винуватець ДТП - Станіслав Андрійович Толстошеєв - син бізнесмена Андрія Толстошеєва з Дружківки Донецької області. Батьки Толстошеєва стверджували, що у нього вроджений порок серця.

За даними журналіста Дмитра Гнапа, Толстошеєв не вперше став винуватцем аварії і раніше вже уник покарання. 13 січня Толстошеєву висунули підозру. 15 січня суд визначив йому міру запобіжного заходу - утримання під вартою на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 137,8 тис. грн. Прокуратура заявила, що оскаржить це рішення і вимагатиме збільшення суми застави до 1 млн грн.

Відео Арсен Аваков закликав звільнити всіх суддів

Залиште свій коментар

Вибір редакції