Аварія через порушення правил безпеки?

Прокуратура Жовтневого району Кривого Рогу порушила кримінальну справу за фактом порушення правил безпеки на шахті "Ювілейна".

Прокуратура Жовтневого району Кривого Рогу порушила кримінальну справу за фактом порушення правил безпеки на шахті "Ювілейна" (Кривий Ріг Дніпропетровської області) компанії "Суха Балка", у результаті чого загинули 4 гірників і один одержав травми.

Про це Українським Новинам повідомив представник прокуратури Дніпропетровської області. Зокрема, прокуратура порушила кримінальну справу 2 червня за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки у виробництві, що спричинило загибель людей, за ч. 2 ст. 282.

Прокуратура встановила, що при демонтажі бурового верстата СТО-100 на горизонті 1130 м стався обвал гірського масиву, при цьому смертельно травмовані 4 гірників і одержав травми 48-річний начальник зміни.

За даними Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці й гірничого нагляду, повітряною хвилею були смертельно травмовані четверо працівників шахти - 21-річний гірник ділянки № 21, а також 29-річний і двоє 23-річних машиністів бурових установок.

За даними Держгірпромнагляду, в лікарню звернулися 2 гірників, але один уже виписаний з медичної установи, тому що одержав в аварії тільки удари і подряпини. Другий гірник перебуває в 8-й міській лікарні Кривого Рогу, але загрози життю вже немає, у потерпілого - незначні ушкодження шийних хребців і струс мозку.

Станом на 6:00 2 червня Держгірпромнагляд заборонив ведення робіт у блоці 34-40 горизонту 1180 м шахти "Ювілейна". Зараз на шахті працює комісія для розслідування причин аварії.

Нагадуємо, що 4 гірників загинули й один госпіталізований через аварію на шахті "Ювілейна" ВАТ "Суха балка" у Кривому Розі Дніпропетровської області, що сталася 2 червня.

2006 рік компанія "Суха Балка" закінчила з чистим прибутком 24,998 млн. гривень. За даними Агентства із розвитку інфраструктури фондового ринку, станом на липень 2006 року 17,53% акцій компанії належать компанії GLOS TRADING LTD. (Беліз, Центральна Америка).

За даними відкритого акціонерна товариства "Суха балка" на квітень 2005 року, по 9,396% його акцій належали 10 компаніям - "Інтерсплав", "Архон", "Геолант", "Дортекс", "Енергопромресурс", "Консист", "Ріваліон", "Фрілайн", "Юлайт" і "Фортифайд". "Суху Балку" контролює група Приватбанку (Дніпропетровськ).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: