Аварія танкера біля Одеси: рівень нафтопродуктів у воді перевищений майже у 160 разів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ліквідовувати наслідки будуть після завершення шторму.

Через аварію танкера "Делфі" біля Одеси рівень нафтопродуктів у воді перевищив норму у 157 разів. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив в. о. голови Державної екологічної інспекції України Єгор Фірсов.

За його словами, наразі ситуація не є критичною, однак "від купання у морі варто відмовитися".

"Нашими фахівцями встановлено перевищення вмісту в епіцентрі події нафтопродуктів у 157 разів. Інспектори наразі працюють на місці і продовжують моніторинг забруднення у межах своїх повноважень і зони відповідальності", - йдеться у повідомленні Фірсова.

Тримаю на особистому контролі ситуацію в Одесі. Станом на зараз ситуація не є критичною, але рекомендую відмовитись від...

Опубліковано Єгором Фірсовим Субота, 23 листопада 2019 р.

Він додав, що через сильний шторм на морі зробити можна небагато. Наразі уздовж берега розтягнули сорбувальні бони.

"Як тільки шторм вщухне, бони встановлять навколо аварійного буксиру, щоб уникнути поширення плям паливно-мастильних матеріалів у море. Отримавши доступ до судна, фахівці зможуть провести обстеження і встановити більш точні показники забруднення", - додав Фірсов.

Він також надав інформацію про саме судно – воно належить компанії "Фактор груп лімітед", зареєстрованій у Харкові, власником якої є громадянин Джавадов Шамсаддін Алі Огли.

Фотогалерея Затонулий біля Одеси танкер "Делфі" показали на відео з висоти (5 фото)

Нагадаємо, біля Одеси через шторм зірвало з якоря суховантаж "Делфі". Некероване судно дрейфувало морем від вечора 21 листопада. Корабель був повністю некерований, на ньому закінчилося пальне, все обладнання знеструмлене, зокрема, і рація. Екіпаж категорично відмовлявся залишати судно.

Коли судно кинуло на хвилелом, то оперативний штаб вирушив евакуювати моряків примусово. Щоб витягти людей, водолази долали триметрові хвилі та потужний зустрічний вітер. З судна евакуювали увесь екіпаж. Капітана танкеру дістали останнім і непритомним. Зараз він перебуває у важкому стані. Двоє членів екіпажу - середньої важкості. 

Відео Трьох українців, які застрягли на некерованому танкері, нарешті евакуювали

Під час шторму хвилею корабель зняло з мілини й прибило до хвилелома, судно б’ється об нього бортом. Корабель повністю некерований, на ньому закінчилося пальне, все обладнання знеструмлене, в тому числі і рація. Достеменно відомо, що на борту знаходяться троє людей, всі вони – громадяни України. Вони категорично відмовляються залишати судно. Тож їх не можуть евакуювати.  

Трьох українців, які застрягли на некерованому танкері, нарешті евакуювали

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції