Аварія в Харкові: на реабілітацію найважчої постраждалої може піти два роки

Аварія в Харкові: на реабілітацію найважчої постраждалої може піти два роки

Дата публікації
Аварія в Харкові: на реабілітацію найважчої постраждалої може піти два роки

Наразі батьки переживають не так за фізичні травми, як за психологічний стан доньки.

Найважчу постраждалу у резонансній харківській аварії Оксану Берченко лікарі відпустили додому. У лікарнях залишаються ще двоє потерпілих – це вагітна 30-річна Жанна Власенко і 25-річна Ганна Комар, повідомляє кореспондент ТСН.

Їхньому життю вже нічого не загрожує, але виписувати жінок із лікарні медики не поспішають. Саму ж Оксану Берченко вирішили виписати після консиліуму, бо пацієнтка вже давно просилась додому. Зараз дівчина, яка отримала черепно-мозкову травму та перелами ніг і тазу, вже не потребує постійного нагляду лікарів, хоча і досі не може ходити. Вставати їй дозволять лише під новий рік, а повна реабілітація може тривати аж до двох років.

Харківські правоохоронці розповіли про перебіг розслідування ДТП за участі "Лексуса"

Харківські правоохоронці розповіли про перебіг розслідування ДТП за участі "Лексуса"

Найбільше батьків Оксани турбує її психологічний стан, бо в страшній аварії вона втратила молодшу сестру Діану та чоловіка Олександра. Про аварію дівчина нічого не пам'ятала, і кілька тижнів батьки приховували від неї смерть рідних. Окрім реабілітації фізичної, можливо, родині доведеться звертатись і до психологів. "Вона прийняла рішення, що ліпше їхати додому. Для нас це настає ще складніший період, тому що тут її стримували стіни лікарняні – після того, як вона дізналася про цю новину. Зараз приїдемо додому – почнеться новий важкий етап, тому що почнуться більш глибокі спогади, більш усвідомлені", - вважає батько Ігор Берченко.

Нагадаємо, кривава аварія сталася 18 жовтня у Харкові. Тоді автомобіль Lexus, за кермом якого була Олена Зайцева, врізався у Volkswagen, після чого протаранив натовп. П`ятеро людей загинули на місці, ще шістьох забрали до лікарні у тяжкому стані. 26 жовтня стало відомо, що на лікарняному ліжку померла ще одна дівчина, Діана Берченко, якій було лише 20 років, - сестра Оксани.

Зайцевій було призначено два місяці ув`язнення без права на внесення застави. Її родина оприлюднила звернення до сімей усіх постраждалих та загиблих, у якому попросила пробачення за доньку та запропонувала матеріальну допомогу. 

Нещодавно під варту було взято Геннадія Дронова - другого учасника ДТП. Підозру йому оголосили після низки експертиз. Слідчі заявили, що водій Volkswagen поїхав на жовтий колір світлофора, що могло стати однією з причин зіткнення. 

Наступна публікація