Аварія з омбудсменом Кулебою. Відомий штурман по секундах розібрав резонансну ДТП під Києвом

Аварія з омбудсменом Кулебою. Відомий штурман по секундах розібрав резонансну ДТП під Києвом

Експерт вважає, що у ДТП взяли участь три автомобілі.

Ралійний штурман Павло Черепін у "Сніданку з 1+1" розібрав "по крихтах" аварію з уповноваженим з прав дитини Миколою Кулебою, де постраждали його сини та він сам.

Експерт вважає, що Кулеба не намагався пропустити водіїв, які повертали праворуч, а просто об'їхав три інші автомобілі, аби стати попереду.

"Поведінка водія на сріблястому легковику (прим. Кулеби), була поведінкою людини, яка просто хотіла об'їхати цих три автівки, які стояли, щоб їхати прямо і стати перед ними. Тобто виграти ці 20-30 метрів для себе. Тому що так роблять багато водіїв в Україні", - сказав він.

Щодо перехрестя, то Черепін підтверджує, що воно насправді небезпечне та аварійне і в ЄС так розв'язки не будують. Однак він не звинувачує у всьому лише дорогу.

"Я б не хотів казати, що перехрестя винне чи світлофори не синхронізовані. Потрібно вчитися в автошколі і втілювати ці знання в життя. Людина, яка подивилася ліворуч, подивилася, що машини зупинилися і поїхала... Просто, можливо в той момент, коли в автошколі розповідали, що світлофори можуть бути не синхронізовані, в цей момент не була на заняттях, або забула. Головне в цій ситуації, дотримання правил дорожнього руху всіма учасниками ДТП", - розповів штурман.

Експерт виділив трьох учасників аварії, адже на його думку "схоже, що два буси ще з'ясовували, чий найшвидший". Черепін переконаний, що попри обмеження швидкості на цій ділянці дороги у 50 км/год, бус їхав навіть більше 80 км/год: "Я зробив кілька стопкадрів і порахував з прив'язкою до місцевості скільки це було. В мене вийшло суттєво більше, ніж 50 км/год".

Він також розкритикував ймовірність невикористання Кулебою паска безпеки та додав, що "поведінка водія, який застібає пасок за спиною, цілком відповідає поведінці водія, який у вихідний день об'їжджає три автомобілі і стає за стоп-лінією".

Розбираємо причини ДТП за участю Миколи Кулеби – поради водіям від Павла Черепіна

Розбираємо причини ДТП за участю Миколи Кулеби – поради водіям від Павла Черепіна

Нагадаємо, 24 листопада вдень у селищі Чабани Києво-Святошинського району Київської області уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба потрапив у ДТП. Разом із Кулебою в салоні авто були старший син Тимофій і молодший син Єлісей. 

На відео з місця події видно, як машина Кулеби виїжджає на перехрестя на червоне світло. Неправильно обравши смугу руху, він перешикувався так, що опинився поза зоною видимості світлофора, а згодом поїхав після руху автомобіля праворуч від нього. За попередніми даними, у його автомобілі також були відсутні автокрісла.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація