Аварійна аптечка обійдеться автомобілістам у 60-70 грн замість 185

Аптечка подешевшає завдяки скороченню переліку ліків, серед яких є сильне знеболююче - буторфанол тартрат. Його без рецепту купити неможливо, так як це опіат з наркотичними властивостями.

У МВС погодилися дозволити автомобілістам самостійно комплектувати аварійні аптечки. Про це заявив уповноважений з дерегуляції госпдіяльності Михайло Бродський. Тепер аптечка подешевшає.

Домовленості було досягнуто на робочій нараді з міністром внутрішніх справ Анатолієм Могильовим. Щоправда, у прес-службі МВС цього не підтвердили, пославшись на "короткий" день.

Але мова йде, в першу чергу, про скорочення переліку ліків, серед яких є сильне знеболююче - буторфанол тартрат. Його без рецепту купити неможливо, так як це опіат з наркотичними властивостями.

"Міністерство охорони здоров'я саме собі суперечить, - коментують в одній столичній аптеці. З одного боку, відомство зобов'язує водіїв мати цей препарат в аптечці (наказ МОЗ було видано в 1998 році). З іншого - ми не можемо його продати без рецепта. Але продаємо. З буторфанолом аптечка коштує 185 грн, Без нього 60-70 грн".

"Ми взяли перелік медикаментів з європейських країн, з Америки, узгодили його з Анатолієм Могильовим", - пояснив Михайло Бродський.

"Там будуть тільки ті препарати, які можна вільно докупити в аптеці. Буторфанол приберемо. Відразу після свят внесемо нашу постанову на розгляд в Кабмін і приймемо".

Читайте також:

З аптек зникнуть ліки, з яких можна виготовити наркотики

Водіїв позбавили зобов'язання під час техогляду надавати медичну довідку

ДАІ відбиратиме права, доки водії не оплатять штрафу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: