Авіація та танки: на Миколаївщині мотопіхотна бригада провела бойові навчання

У ході тактичних навчань підрозділи відпрацювали алгоритми управління новою системою вогневого ураження.

На Миколаївщині окрема мотопіхотна бригада провела один із етапів бойового навчання і злагодження, а саме — практичну фазу з бойовою стрільбою за підтримки армійської авіації.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Зазначається, що у ході тактичних навчань підрозділи відпрацювали алгоритми управління новою системою вогневого ураження, ведення маневреної оборони та відбиття контратаки противника.

"Бойове завдання – відбити наступ противника, який був оточений в другій мотопіхотній роті. Ми вийшли на рубіж, його відкинули назад, після того вони відійшли на інший фланг, ми відійшли у свій тил, після цього ми перейшли на інший фланг і відбили його з іншого боку", - пояснив командир танкового взводу Сергій Монастирський.

За оцінкою керівництва навчань, поставленні завдання виконані у повному обсязі. Згідно з повідомленням, військовослужбовці бригади брали участь у бойових діях ще з початку АТО, тож мають неабиякий досвід. 

Нагадаємо, раніше в Україні відкрили унікальний центр для тренування пілотів та екіпажів вертольотiв Мi-8МТВ, Мі-17В5, Мi-171Ш, Мi-24.

Фотогалерея "Укрборонпром" представив унікальний у всьому світі центр для тренування пілотів та екіпажів ЗСУ (9 фото)

Залиште свій коментар