Авіація, водна поліція, рамки і перевірки: у МВС анонсували найжорстокіші заходи безпеки на День Незалежності

Авіація, водна поліція, рамки і перевірки: у МВС анонсували найжорстокіші заходи безпеки на День Незалежності

Думська

Монастирський наголосив, що Україна має бути готовою до будь-якого розвитку подій.

До Дня Незалежності України, програму грандіозного святкування якого оприлюднили в Офісі президента, від 21 серпня всі сили і засоби МВС будуть переведені на посилений режим роботи. Засоби безпеки будуть безпрецедентними, зокрема, лише в Києві за порядком стежитимуть близько 10 тисяч поліцейських та нацгвардійців.  

Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський на форумі "Україна 30".

"З метою нейтралізації можливих ризиків та загроз під час відзначення річниці незалежності будуть залучені також підрозділи швидкого реагування, вибухотехніки, кінологи, додаткові оперативно-слідчі групи. Щоб не допустити дестабілізацію ситуації ми проведемо оперативно-профілактичні заходи", – сказав він.

За словами голови МВС, від 16 серпня понад дві тисячі нарядів поліції будуть нести службу на вулицях населених пунктів та автошляхах держави. Поблизу локацій святкування буде розміщена пожежно-рятувальна і спеціальна техніка та чергуватимуть наряди рятувальників. А від 21 серпня правоохороні органи переведуть на посилений режим роботи.

"Ми залучимо авіаційні резерви і водну поліцію. Ми повинні бути готові до будь-якого розвитку подій... Можливі й рамки, і перевірка безпеки, які будуть безпрецедентними до цього свята", – додав Монастирський.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський презентував офіційний символ 30-річчя Незалежності України.

Як повідомлялося, на військовому аеродромі під Черніговом вже місяць триває підготовка до параду на День незалежності України: тренуються понад тисяча військовослужбовців.

"Схід і Захід разом": незвичайний пробіг до Дня незалежності стартував у Львові

"Схід і Захід разом": незвичайний пробіг до Дня незалежності стартував у Львові
Наступна публікація