Авіакатастрофа Ан-26 під Харковом: командування Повітряних сил говорить про зношеність техніки

Авіакатастрофа Ан-26 під Харковом: командування Повітряних сил говорить про зношеність техніки

Дата публікації
Перегляди
404
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Авіакатастрофа Ан-26 під Харковом: командування Повітряних сил говорить про зношеність техніки

Фото: Командування Повітряних Сил ЗСУ

Розслідування причин катастрофи ще триває, але не виключено, що її причиною могла стати зношеність авіаційної техніки.

Місяць тому під Чугуєвом розбився військово-транспортний літак АН-26. В авіатрощі загинули 26  курсантів і членів екіпажу.

Розслідування причин катастрофи ще триває, але не виключено, що її причиною могла стати зношеність авіаційної техніки.  Про те, що авіатехніка потребує оновлення розповів РБК-Україна командувач Повітряних сил Сергій Дроздов.

"Ми наразі утримуємось від коментарів, які можуть вплинути на роботу комісій, що розслідують цю катастрофу. Це Урядова комісія та комісія Міністерства оборони, крім того працюють слідчі правоохоронних органів. Усі обставини будуть встановлені ними. Ми максимально сприяємо, передали усю необхідну для слідства інформацію", - зазначив Дроздов.

Командувач також зазначив, що авіаційна техніка Збройних сил України давно потребує оновлення.

" Про точний відсоток говорити дещо некоректно, бо техніка у нас різна. Можу сказати так, що парк авіаційної техніки Збройних сил на сьогоднішній день потребує оновлення. Йдеться, як про моральне, так і про фізичне старіння техніки, бо зараз ми захищаємо повітряні кордони нашої держави на зразках техніки, які були випущені від 1968 до 1991 року. Найстаріші літаки в нас військово-транспортні, їм від 52 років. Ударна, винищувальна та розвідувальна авіація – Су-25, Су-24М, МіГ-29, Су-27, Су-24МР від 1981 по 1991 рік випуску. За часи незалежності України ми не отримали жодного військового літака", - говорить Сергій Дроздов.

Він також зазначив, що стан авіаційної техніки підтримується виключно завдяки ремонту і модернізації. Ремонти виконуються як силами технічно-експлуатаційних частин бригад, так і авіаційно-ремонтних підприємств.

Нагадаємо, що генерал-майора Олександра Турінського відсторонили від виконання обов’язків начальника Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба до остаточного офіційного встановлення всіх обставин та причин катастрофи літака Ан-26 під Чугуєвом. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
404
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація