Перейти до змісту
Авіакатастрофа Ан-26: у родичів загиблих почнуть брати зразки ДНК, щоб ідентифікувати тіла

Авіакатастрофа Ан-26: у родичів загиблих почнуть брати зразки ДНК, щоб ідентифікувати тіла

Експертиза триватиме два-три тижні.

У понеділок, 28 вересня, у родичів загиблих в авіатрощі літака Ан-26 у Чугуєві почнуть брати зразки ДНК. Це потрібно, щоби ідентифікувати тіла, які дуже обгоріли.

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

Напередодні рятувальники завершили роботу на місці падіння літака. "Пів дня займалися тим, щоб встановити осіб, від яких буде відбиратися ДНК. Щодо 25 осіб буде проводитися ДНК-експертиза. На це, приблизно, необхідно два-три тижні", - розповів голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

Нагадаємо, військовий Ан-26 впав і загорівся у п'ятницю ввечері під час заходу на посадку в місті Чугуєв під Харковом. На борту було 27 людей: 20 курсантів Харківського університету повітряних сил імені Кожедуба та семеро членів екіпажу. Вижити на місці катастрофи вдалося двом курсантам, але в суботу один з них помер у лікарні від важких опіків.

Зараз слідчі розглядають різні версії причин катастрофи. Серед них технічна несправність, помилка екіпажу та неналежне технічне обслуговування. Відомо, що цей Ан-26 1977-го року випуску вже у жовтні мали відправити на технічну перевірку. 

Відео Трагедія Ан-26: у родичів загиблих в авіатрощі почнуть брати зразки ДНК

Катастрофа Ан-26. Сьогодні у родичів загиблих в авіатрощі почнуть брати зразки ДНК. Це потрібно, щоби ідентифікувати тіла, які дуже обгоріли. Експертиза триватиме близько трьох тижнів. Напередодні рятувальники завершили роботу на місці падіння літака. Військовий Ан-26 впав і загорівся у п'ятницю ввечері, під час заходу на посадку в місті Чугуїв під Харковом. На борту було 27 людей: 20 курсантів Харківського університету повітряних сил імені Кожедуба та 7-ро членів екіпажу. Вижити на місці катастрофи вдалося двом курсантам, але в суботу один із них помер у лікарні від важких опіків. Зараз слідчі розглядають різні версії причин катастрофи. Серед них - технічна несправність, помилка екіпажу та неналежне технічне обслуговування. Відомо, що цей Ан-26, 77-го року випуску, вже у жовтні мали відправити на технічну перевірку.

Трагедія Ан-26: у родичів загиблих в авіатрощі почнуть брати зразки ДНК

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин