Авіакомпанія AirBaltic скасувала всі нічні рейси між Латвією та Україною

Авіакомпанія AirBaltic скасувала всі нічні рейси між Латвією та Україною

Фото: www.airbaltic.com

AirBaltic скасувала п'ять нічних рейсів між Києвом та Ригою, а також два рейси між Одесою та Ригою.

Латвійська авіакомпанія airBaltic прийняла рішення до кінця лютого 2022 року призупинити нічні польоти до та з України. Водночас, авіакомпанія продовжить виконувати денні рейси з Києва до Риги та Вільнюса.

Про це повідомила пресслужба авіакомпанії.

Так, через тимчасове призупинення польотів airBaltic скасувала п'ять нічних рейсів між Києвом та Ригою, а також два рейси між Одесою та Ригою.

В авіакомпанії обіцяють зв'язатися з пасажирами вказаних рейсів та запропонувати їм перенести бронювання на інші рейси.

Крім того, в airBaltic наголошують, що слідкуватимуть за ситуацією в Україні і за необхідності коригуватимуть графік польотів.

"Безпека наших пасажирів та співробітників є головним пріоритетом airBaltic. airBaltic перед кожним рейсом оцінює поточну ситуацію і дотримується рекомендацій офіційної влади. airBaltic є гнучкою авіакомпанією і готова коригувати свій графік польотів за необхідності", — наголосили в авіакомпанії.

Як зазначається, цього тижня airBaltic все ж планує виконати денні рейси між Києвом та Ригою, а також два рейси між Києвом та Вільнюсом.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури веде перемовини з українськими авіакомпаніями, аби ті запустили додаткові рейси на маршрути, на яких іноземні авіакомпанії їх скасували.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація