Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Авіакомпанія МАУ обмежує перевезення ручної поклажі

Додаткові особисті речі, наприклад, пакети Duty Free, ноутбук, преса мають бути упаковані в місце ручної поклажі.

Авіаперевізник Міжнародні авіалінії України від 15 січня змінює норми перевезення ручної поклажі на всіх своїх рейсах.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нові норми діятимуть для пасажирів, які придбали квитки від 1 листопада 2018 року для подорожування від 15 січня 2019 року. Вони залежатимуть від базового тарифу і/або класу обслуговування, за яким було придбано квиток.

Так, пасажири, які придбали квитки, у вартість яких не входить перевезення зареєстрованого багажу, зможуть взяти з собою на борт лише одне місце ручної поклажі вагою до 7 кг і розмірами не більшими ніж 55х40х20 см, а також верхній одяг і парасольку.

Пасажири, які перевозять зареєстрований багаж, і пасажири преміум-економ класу обслуговування на далекомагістральних рейсах, зможуть взяти з собою на борт літака два місця ручної поклажі: одне місце вагою до 7 кг і розмірами не більше ніж 55х40х20 см і одне місце вагою до 5 кг і розмірами не більше ніж 40х30х10 см, а також верхній одяг і парасольку.

Своєю чергою пасажирам бізнес-класу середньомагістральних рейсів дозволять перевозити два місця ручної поклажі: одне місце вагою до 12 кг і розмірами не більше ніж 55х40х20 см і одне місце вагою до 5 кг і розмірами не більше ніж 40x30x10 см, а також верхній одяг і парасольку.

Для бізнес-класу далекомагістральних рейсів буде дозволено перевозити три місця ручної поклажі: два місця загальною вагою до 15 кг і розмірами не більше ніж 55х40х20 см кожне і одне місце вагою до 5 кг і розмірами не більше ніж 40x30x10 см, а також верхній одяг і парасольку.

Відзначається, що будь-які додаткові особисті речі, наприклад, такі як пакети Duty Free, ноутбук, преса для читання, фотоапарат, бінокль, портплед й інші, мають бути упаковані в місце ручної поклажі.

"Всі особисті речі пасажира, які не упаковані в ручну поклажу, вважатимуться окремим місцем ручної поклажі або багажу, в разі перевищення допустимої норми провезення ручної поклажі, і будуть прийняті до перевезення лише після сплати встановленого за їх перевезення тарифу", - сказано в повідомленні .

Крім того, починаючи з 15 січня 2019 року, кожен пасажир МАУ, незалежно від класу обслуговування й тарифу, за яким він придбав квиток, отримає можливість взяти з собою ще одну додаткову одиницю ручної поклажі вагою до 5 кг і розмірами не більше ніж 40x30x10 см. За це попередньо доведеться сплатити збір у розмірі 15 євро. Здійснити оплату можна буде в аеропорту відправлення.

Для пасажирів, які придбали квитки до 1 листопада 2018 року для подорожі від 15 січня норми провезення ручної поклажі змінено не буде.

Раніше Ryanair оголосив про нові обмеженя у перевезенні багажу на борту. Зміни набрали чинності від листопада. Раніше інший лоукостер Wizz Air заборонив безкоштовно брати з собою ручний багаж до салону літака.

Нові маршрути лоукостерів з України. Інфографіка
ТСН
Нові маршрути лоукостерів з України. Інфографіка

Залиште свій коментар

Вибір редакції