Літак з евакуйованими з епіцентру коронавірусу українцями прямує до Борисполя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перед цим літак кружляв над Харківською областю.

Літак з евакуйованими з міста-епіцентру коронавірусу Уханя зранку 20 лютого взяв курс до Борисполя, після того як намотав понад десять кіл на Харківською областю.

Про це повідомляє flightradar24.

літак з Уханя
flightradar24

Літак з українцями мав прибути до аеропорту о 8:05, однак почав намотувати кола над Харківською областю. На інформаційному табло терміналу F аеропорту ”Бориспіль” сказано, що приліт літака рейсу PQ 7302 затримується, час цієї затримки постійно змінюється.

Водночас, як свідчать дані відстежування польотів літаків на ресурсі FlightRadar24, літак авіакомпанії SkyUp рейсу PQ 7302 спочатку прямував у напрямку Харкова, кружляв по колу у Харківській області, а потім взяв напрямок до Києва.

В терміналі аеропорту "Борисполя" чергують медики та співробітники ДСНС.

Наразі в салоні лайнера перебуває 73 людини. Китайські медики не дозволили піднятися на борт літака, який проводить евакуацію в Україну з Уханя, де спалахнув коронавірус, чотирьом громадянам. Це, зокрема, троє українців та одна іноземка.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Літак, що везе українців з провінції Хубей, має приземлитися в "Борисполі"

В очікуванні літака з Ухані. Найближчим часом в Україні має сісти "Боїнг", який доправляє людей з провінції Хубей, що стала епіцентром коронавірусу. На борту перебувають з пів сотні українців і громадяни інших країн. Літак вилетів з Ухані, сідав на дозаправку в Алмати, і зараз - вже над територією України. За даними сайту, приземлення літака досі заплановане у "Борисполі".  Більше про коронавірус

Літак, що везе українців з провінції Хубей, має приземлитися в "Борисполі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції