Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перед глядачами виступили повітряні аси з Дніпра, Харкова, Києва, Запоріжжя.

Масштабне авіашоу "Вільне небо" в селі Майському на Дніпропетровщині, що відбулося у День Незалежності, відвідало понад 25 тисяч глядачів.

Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

У 2017 році пройшов вже другий авіаційний фестиваль на честь Дня Незалежності, організований командою Валентина Резніченка. В його рамках відбулося тригодинне авіашоу за участю 20 літаків, також глядачі побачили виступи парашутистів.

"Люди завжди заздрили птахам, їх вмінню підніматися у небо, бути насправді вільними. Історія України - це історія про те, як ми довгі роки намагалися розправити свої "крила", стати по-справжньому вільними і незалежними. Вже другий рік поспіль ми святкуємо День Незалежності, організовуючи авіашоу "Вільне небо". В цьому році був побитий торішній рекорд - під час польоту парашутисти розгорнули два прапора, один з них 9 на 12 метрів. Це найбільший прапор України, який коли-небудь піднімався унебо", - зазначив голова Дніпро ОДА Валентин Резніченко.

На авіашоу перед глядачами виступили повітряні аси з Дніпра, Харкова, Києва, Запоріжжя. Особливу увагуглядачів викликали польоти літаків "Як-52", "Су-31", а також пілотажної групи "реактивників" "L-29", які за допомогою димів намалювали в небі серце. На завершення перфомансу реактивні літаки зобразили у небі прапор України. Також глядачі побачили літаки "Mooney", "Cessna" та "Piper". Обов'язковими умовами для пілотів під час шоу були збереження безпечних висот та контроль лінії пілотажу: його дозволялося показувати не ближче 200 метрів до людей.

На святі були представлені розваги для всіх вікових груп: майданчики для дитячих ігор та розваг, виставка-ярмарок hand-made, фуд-корти. Після авіашоу виступили відомі українські гурти Tril, Selfy, "Скрябін". Вхід на авіафестиваль другий рік поспіль був безкоштовним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції