Австралія пустила жінок служити у бойових частинах і спецвійськах

В австралійській армії відтепер для жінок не буде жодних обмежень.

Влада Австралії оголосила про те, що відтепер жінки зможуть служити в армії на всіх посадах без обмежень, пише ВВС Russian.

Таким чином австралійки, чия фізична і психологічна підготовка не викликає нарікань, зможуть служити в бойових частинах і навіть в силах спеціального призначення.

"Відтепер... жодна бойова частина, жодна позиція в армії не буде закрита для громадянина (громадянки) Австралії через його/її стать, - сказав міністр оборони Австралії Стівен Сміт. - Тепер набір кадрів на ці ролі буде проводитись виключно на їх особистих якостях і заслугах ".

Водночас, на думку Сміта, австралійським військам може знадобитися до п'яти років, щоб звикнути до нового статусу жінок.

Опоненти нововведення стверджують, що це рішення не більше, ніж "політичний трюк і спроба відвернути громадськість" від більш насущних проблем.

Проте борці за права жінок підтримали дану реформу, назвавши її важливим кроком до поліпшення міжособистісних відносин в армії Австралії.

В даний момент з 59-тисячного особового складу австралійської армії 10 тисяч складають жінки. Командування збройних сил Австралії планує скласти список нових директив, формулюють основні психологічні та фізичні вимоги до співробітників елітних військ, незалежно від їхньої статі.

Поряд з Австралією жінок пускають в бойові частини в арміях деякі інші країни, такі як Канада, Нова Зеландія й Ізраїль.

Ці реформи були ініційовані на тлі низки секс-скандалів, що відбулися в австралійській армії останнім часом.

Нагадаємо, у квітні військових звинуватили у зґвалтуванні дівчини-кадета. А буквально за день до цього стало відомо про "витівку" молодого солдата, який займався сексом з курсанткою елітного військового закладу і транслював весь процес в інтернеті в режимі онлайн.

Читайте також:

Влада Австралії ввела позначку про "невизначену" стать у паспорти

Австралійська жінка-міністр стане татом

Скандал в австралійській армії: курсанток ґвалтували і транслювали секс з ними онлайн

ВідеоАвстралія пустила жінок служити у бойових частинах і спецвійськах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: