Австралія закликає звільнити Тимошенко з-під варти

Австралійський уряд закликає українську владу звільнити Тимошенко, а також вести суд у відповідності до міжнародних стандартів.

Уряд Австралії висловив занепокоєння українським колегам з приводу арешту та суду екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це йдеться у повідомленні, поширеному Союзом українських організацій Австралії.

"Австралійський уряд приєднався до інших членів міжнародного співтовариства у висловленні занепокоєння політичними маневрами в Україні, в тому числі арештом Юлії Тимошенко", - сказано в повідомленні.

У документі зазначається, що представники Союзу українських організацій Австралії дізнались про таку заяву уряду під час розмови з представником Міністра закордонних справ Кевіна Радда.

"Австралійський уряд висловлює сумнів щодо мотивів судового розгляду, які сприяють виникненню політично-вмотивованого переслідування", - сказано в повідомленні.

Представники союзу також зазначають, що українське посольство також проінформовано про занепокоєння австралійського уряду.

Австралійський уряд зазначив, що продовжуватиме закликати українську владу ухвалити рішення про негайне звільнення Тимошенко, а також вести суд у відповідності до міжнародних стандартів, прозоро та чесно.

Нагадаємо, після арешту Тимошенко 5 серпня США, Канада, Німеччина, Велика Британія, Франція, країни "Вишеградської четвірки" (Угорщина, Польща, Словаччина та Чехія), Європейський Союз та Організація з безпеки та співробітництву в Європі висловили стурбованість у зв'язку з таким рішенням, а Росія повідомила, що судовий розгляд стосовно Тимошенко повинний бути справедливим і неупередженим.

Усі подробиці арешту та справи Юлії Тимошенко читайте у спецтемі ТСН.ua

Читайте також:

У Нью-Йорку пройшов мітинг на підтримку Тимошенко

Італія стурбована судовим процесом над Тимошенко

ПАРЄ вимагає відпустити Тимошенко з-під арешту

Суд над Тимошенко занепокоїв Євросоюз

Україна вперше визнала, що арешт Тимошенко ускладнив переговори з ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: