"Автомагістраль-Південь" показала, як тестують асфальтобетон для "Великого будівництва"

Дата публікації
Перегляди
692
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Автомагістраль-Південь" показала, як тестують асфальтобетон для "Великого будівництва"

У лабораторних умовах тестуватимуть зразки на динамічне навантаження.

Компанія "Автомагістраль-Південь", що виконує ремонти і будує дороги в Україні, почала застосовувати нові технології для виробництва асфальтобетону.

На офіційній Facebook-сторінці компанії опублікували відео з поясненням, як все працює.

"Наш науково-дослідний центр у Новомосковську нещодавно отримав нове обладнання. Тепер наші фахівці здатні виконувати всі основні випробування асфальтобетону за системою Superpave. Нарешті ми точно знаємо, як той чи інший зразок дорожнього матеріалу покаже себе при різних температурах і різних навантаженнях", - кажуть в компанії.

Зокрема, в лабораторних умовах тестуватимуть зразки на динамічне навантаження. Це стало можливим завдяки використанню унікальної для України динамічної машини Matest uts30 і допоможе вираховувати рецепт оптимальної суміші покриття.

Також досліджуватимуть поведінку зразків на низьких температурах. У спеціальній кліматичній камері динамічної машини зразки охолоджують: щогодини температура знижується на 5 градусів. Під впливом низьких температур асфальтобетон стискається, поки не трісне. Датчики чітко фіксують, за якої температури це відбулося.

"Віднині компанія має необхідне обладнання, щоб замкнути усі можливі тести за системою Superpave. Ми зможемо створювати унікальні рецептури та знати всі властивості асфальтобетону", - коментують фахівці.

Це особливо важливо з урахуванням великих обсягів дорожніх робіт у рамках ініційованої президентом Володимиром Зеленським програми "Велике будівництво".

Як повідомляв координатор програми, заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, цього року буде побудовано і відремонтовано рекордні 6 500 км державних доріг і 150 мостів.

Дата публікації
Перегляди
692
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація