"Автомагістраль-Південь" показала, як відбувається "Велике будівництво" Харківської об’їзної

Дата публікації
Перегляди
1332
"Автомагістраль-Південь" показала, як відбувається "Велике будівництво" Харківської об’їзної

Відновлення об’їзної допоможе спрямувати транзитні потоки в обхід Харкова.

До кінця поточного року 44 км аварійної Харківської об’їзної перетворяться на дорогу європейської якості. У ремонті кількох ділянок, що веде компанія "Автомагістраль-Південь", задіяно 210 дорожників та 110 одиниць техніки.

Про це повідомляє Facebook "Великого будівництва".

Дорожні роботи відбуваються за програмою Володимира Зеленського "Велике будівництво". На ділянках 472-493 км та 493-516 км зараз фрезерують старе покриття і чистять узбіччя від чагарників. На ділянках із перехідно-швидкісними смугами також поширюють земляне полотно та влаштовують вирівнюючий шар із дрібнозернистої асфальтобетонної суміші.

На деяких проблемних ділянках додатково посилюють дорожню основу. Крім того, при ремонті армують дорогу геосітками та георешітками з композитної арматури. Це підвищить несучу здатність дороги та запобігатиме утворенню тріщин та колій.

Після завершення підготовчих робіт та посилення основи на об’їзній Харкова покладуть дорожнє полотно, відновлять систему водовідведення та зовнішнього освітлення, поставлять нові бар’єри, знаки та нанесуть розмітку. Завершити весь комплекс робіт планують у жовтні.

Відновлення об’їзної допоможе спрямувати транзитні потоки в обхід Харкова. Досі транспорту доводилось рухатись містом через поганий стан дороги. 

Нагадаємо, за програмою Володимира Зеленського "Велике будівництво" також прокладають об’їзну дорогу в Дніпрі. За словами координатора програми, заступника голови Офісу президента Кирила Тимошенка, будівництво Південного обходу завершать до Дня незалежності.

Дата публікації
Перегляди
1332
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email