"Автомайдан" дав Януковичу місяць, щоб прибрати Азарова

Організатори "Автомайдану" переконані, що нинішній уряд не здатен проводити необхідні реформи, тому вимагають відставки уряду Азарова.

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України (один з організаторів "Автомайдану") вимагає від Віктора Януковича відставки уряду Миколи Азарова. На виконання вимоги президенту дають всього місяць.

Про це заявив член координаційної ради Громадської асамблеї малого і середнього бізнесу, один з організаторів автоМайдану Ігор Гурняк в ефірі одного з телеканалів.

За його словами більшість суспільства підтримують їхні вимоги.

"Коли ми проїжджали містами, нам сигналили на знак підтримки. Навіть у невеликих містечках до нас підходили невеличкі групи людей з теплими словами. У нас у машині зі Львова їхали пенсіонер з Одеси, шахтар із Донецька, відставний офіцер з Києва", - розповів він.

"Вимоги, з якими ми їхали на Київ, стосувалися усіх верств населення. Далі у нас був широкий спектр перегляду Житлового кодексу, Трудового кодексу, перегляду пенсійної реформи", - заявив Гірняк.

Асамблея переконана, що нинішній уряд не здатен проводити необхідні реформи.

"Ми були свідомі, що псевдовето не принесе покращення бізнесу. На сьогодні за анонімкою можна втратити бізнес. Мало підприємств малого та середнього бізнесу може почати працювати у нинішніх умовах. Тому ми виступаємо за відставку уряду Азарова. Жодна з реформ, затіяних нинішнім урядом, не витримує критики", - зазначив активіст.

"Уряд просто не знає, що робить. Ми дали ультиматум владі на один місяць, будемо організовувати комітети громадського контролю, щоб повернути владу народу, як це прописано у Конституції", - зазначив Гірняк.

Нагадаємо, ініціаторами "Автомайдану" виступили Конфедерація вільних профспілок України, Асамблея малого і середнього бізнесу України, молодіжний рух "Відсіч", Асоціація правозахисників України, Всеукраїнський союз ветеранів, Союз офіцерів України, Асоціація українських банків.

За чотири дні автопробіг пройшов через такі міста як Луцьк, Хмельницький, Вінниця, Канів, Алчевськ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Полтава і Чернігів.

Читайте також:

Сотні протестувальників з усієї України з'їхались до Києва на "Автомайдан"

Міліція спробувала зупинити учасників "автомайдану": вам ще тут жити

Підприємці погрожують Азарову "бензиновим" Майданом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: