Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автомобіль за 50 гривень у новій весняній акції "Лото-Забава" під девізом "Хай любов виграє!"

11 лютого у державній лотереї "Лото-Забава" стартувала нова весняна акція під девізом "Хай любов виграє!".

Про це повідомила прес-служба  оператора державних лотерей "М.С.Л." на своєму офіційному сайті.

Лото Забава

Улюблена лотерея мільйонів українців готує приємні сюрпризи напередодні весни: "Лото-Забава" подарує всім своїм шанувальникам можливість виграти чотири новенькіавтомобілі в еквіваленті 400 000 гривень кожний, що будуть розігруватись протягом чотирьох тиражів: 18 і 25 лютого та 4 і 11 березня 2018 року. Загальний бюджет святкових розіграшів складає 1 600 000 гривень.  

Для того, щоб стати учасником весняної акції,  необхідно купити 5 або більше будь-яких білетів лотереї "Лото-Забава" однією покупкою. На кожному білеті буде надрукована додаткова ігрова комбінація. Кожну додаткову ігрову комбінацію треба надіслати за допомогою окремих SMS-повідомлень на короткий номер 330. База акційних ігрових комбінацій, зареєстрованих на тираж, створюється окремо для кожного акційного тиражу. З одного телефонного номера можна надсилати необмежену кількість комбінацій. Чим більше зареєстрованих додаткових ігрових комбінацій, тим більше шансів на виграш! Для отримання призу необхідно обов’язково зберегти у належному вигляді всі п’ять білетів, серед яких має бути один з виграшною комбінацією.   

Перший акційний автомобіль буде розіграний наступної неділі, 18 лютого, під час 967-го тиражу "Лото-Забава".Білети "Лото-Забава" з валентинками можуть стати бажаним подарунком на весняні свята та принести бурхливі емоції та величезні виграші.

Нагадаємо, що переможцем попередньої акції "Лото-Забава", приуроченої до новорічних свят, "Даруй казку собі та близьким", став гравець з м.Біла Церква – Владислав Базанович (https://msl.ua/uk/default/article/id/18734). Вигравши 1 мільйон гривень 14 січня 2018 року, щасливчик став почесним учасником "КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ "М.С.Л." та взяв участь у подарунковій програмі "Два дні з життя мільйонера" у Києві.

Наразі лічильник мільйонерів лотереї "Лото-Забава" нараховує 282 щасливчика, три з яких з’явились уже у 2018 році. Нагадаємо, "Лото-Забава" була офіційно визнана Національний реєстр рекордів України (НРР) рекордсменом за кількістю мільйонерів, які з’явилися в країні завдяки українській державній лотереї(https://msl.ua/uk/default/article/id/17861). Окрім того, за версією міжнародної компанії GfK, "Лото-Забава" - найпопулярніша лотерея в Україні. 

Подробиці дивіться у відео: https://www.youtube.com/watch?v=OXK0NXmtH2Y&feature=youtu.be.

Залиште свій коментар

Вибір редакції