Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автомобільні шахраї: аферисти ошукали покупців уявних машин на сім мільйонів гривень

Зловмисники розміщували оголошення в інтернеті.

Автомобільні шахраї надурили покупців на сім мільйоні гривень. Злочинці розміщували оголошення про продаж автомобілів і сільськогосподарської техніки на сайтах оголошень. Людей приваблювали низькі ціни, йдеться у ТНС.19.30.

Сьогодні, 18 квітня, суд обирав запобіжний захід одній із учасниць шахрайської схеми. Підсудну Анастасію можуть ув'язнити на два місяці. 33-річну жінку обвинувачують в організації масштабної афери. За три роки на гачок шахраїв потрапили близько 200 людей. Їм продали неіснуючі машини і заробили на цьому понад сім  мільйонів гривень.

ВідеоШахраї надурили покупців машин на сім мільйонів гривень

Їм продавали повітря замість машин. Злочинці розміщували оголошення про продаж автівок і сільськогосподарської техніки на сайтах оголошень. Людей приваблювали занижені ціни. Як діяла схема та скільки українців попались на гачок аферистів - у сюжеті.  

Шахраї надурили покупців машин на сім мільйонів гривень

Ошукана покупець Людмила каже, що за автомобіль ВАЗ 2015 року випуску віддала 96 тисяч. "Я питаю, чого така ціна, а вони мені кажуть, що авто було під арештом. Тепер з них зняли арешт і машини продають за ціною 2014 року. Крім того, під час покупки внесла 36 тисяч гривень", - розказує жінка.

Схема працювала так: шахраї розмішували оголошення про продаж сільськогосподарської техніки та автомобілів на сайтах оголошень. Люди приходили в офіс, а там їм розповідали про якість та характеристики автомобілів, але авто не показували. Офіси працювали в Києві та Запоріжжі.

По машину пані Людмила поїхала в Запоріжжя, але там до авто її не пустили і направили в Одесу. Коли приїхала в Одесу, то зрозуміла, що ніякого авто не існує.

Підсудна зізнається, що співпрацювала з фірмами, але про масштабні оборудки начебто не знала. Окрім неї, ще четверо підозрюваних чекають на обрання запобіжного заходу. У прокуратурі не відкидають, потерпілих може бути більше, а тому просять усіх, хто став жертвами, звертатися до правоохоронних органів.

Ошукана пані Людмила сподівається, що їй повернуть гроші, бо ті вона взяла в кредит.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Залиште свій коментар

Вибір редакції