Автоперевізники розпочали акцію протесту в Києві

Українські перевізники розпочали безстрокову акцію протесту в столиці.

Страйк перевізників у Києві
УНІАН
Автоперевізники розпочали безстроковий Всеукраїнський страйк
Всеукраїнська асоціація внутрішніх автоперевізників в середу, 18 лютого, почала безстрокову акцію протесту в Києві, повідомили в штабі страйкового комітету. Поки що перевізники провели переговори з представниками ДАІ і тимчасово погодилися не починати рух колони вантажівок проспектом Перемоги до офісу Мінтрансзв’язку і продовжують залишатися на околиці столиці.

Зазначимо, що автоперевізники пішли на компроміс за умови, що сьогодні до 16:00 відповідні органи влади розпочнуть переговори із страйковим комітетом, щодо задоволення вимог протестуючих.

Якщо ж переговори не розпочнуться, то акція розвиватиметься таким чином: введення в Київ сотень вантажних автомобілів по проспекту Перемоги до Мінтрансзв’язку з частковим блокуванням руху всього шляхопроводу і розбиттям наметового містечка під стінами транспортного відомства.

Нагадаємо, перевізники вимагають встановлення твердих мінімальних тарифів на перевезення вантажів; зменшення фінансового навантаження, а саме: зниження облікової ставки НБУ, надання кредитних канікул на час кризи з нульовою процентною ставкою, зниження процентної ставки на кредити, переклад валютних кредитів в гривневі по курсу валют на час узяття кредиту, пролонгації кредитних договорів на більший термін; ухвалення єдиного пакету документів для найманої робочої сили (шоферів) і вантажів.

Також автоперевізники вимагають транспортний збір "закласти" в ціну палива і ввести контроль над його цільовим використанням (при ухваленні мінімальних тарифів на перевезення вантажів); внести зміни до законодавчих актів для боротьби з саботажем і демпінгом на внутрішньому ринку перевезень; поліпшити інфраструктуру і якість доріг; ввести відповідальність за перевантаження автомобілів замовником або одержувачем вантажу; вирішити рух автотранспорту через Київ в денний час для навантаження/розвантаження автомобілів.

Нагадаємо, 5 лютого о 10 годині біля будівлі ВР автомобілісти зі всієї України виїхала на акцію протесту під гаслом: "Верховна рада заслуховуватиме звіт уряду. Нехай послухають і нас!".

4 лютого о 12:00 біля стін Верховної ради відбулася акція "Дістали! Досить!".


Читайте також:

Понад сто водіїв взяли участь в акції "Дістали!"

Автомобілісти продовжують блокувати центр Києва

У Сімферополі автомобілісти перекрили трасу Харків-Ялта

ВідеоАвтоперевізники розпочали акцію протесту в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: