Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автор підручника з історії пояснив, звідки у книжці взявся мем з Кіану Рівзом

Він запевняє, що це зробили навмисно.

Мем з Кіану Рівзом помістили на сторінки українського підручника "Всесвітньої історії" для 10 класу нібито спеціально.

Про це заявив автор книжки, історик Ігор Щупак у фейсбуці.

"Чому в шкільному підручнику розміщено не оригінальне фото, а мем? У цього є своя коротка історія. Коли дизайнер підручника, який спільно зі мною підбирав ілюстрації до книги, показав мені сторінку зі світлиною, "доповненою" Кіану Рівзом. Я спочатку не побачив цієї маленької фігурки. Але потім, помітивши мем, запропонував залишити його. Я згадав, як наприкінці 1990-х років в одному навчальному посібнику було поміщено портрет Октавіана Августа з підписом "Юлій Цезар". За довгі роки використання книги це помітили і написали про це… нуль читачів", – заявив Щупак.

За словами історика, він поставив собі запитання: наскільки уважно читають підручники, працюють над ілюстраціями по темі. Він наполягає, що треба шукати нові методи навчання.

Як повідомлялося, мем із "сумним Кіану" помітили в українському підручнику зі всесвітньої історії. Його вставили на відому світлину "Обід на хмарочосі" 1932 року. Ним проілюстрували розділ "Сполучені Штати Америки у міжвоєнний період".

Мем у підручнику з історії

Мем з актором з'явився ще 2010 року. Рівза сфотографували, коли він їв сендвіч на лавці в парку.

Cумний Кіану Рівз
© Ron Asadorian

Світлина стала популярною і породила багато жартів та мемів - часто "сумного Кіану" ("sad Kianu") "підсаджували" до різних героїв.

Фотогалерея Меми з сумним Кіану Рівзом (5 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції