Автор порнофільму про Тимошенко написав про неї книгу

Скандальний російський політик Олексій Мітрофанов вважає Юлію Тимошенко найбільш яскравою особистістю світової і української політики.

Сьогодні, 17 червня, в Москві російський політик, депутат Держдуми 1993-2008 років Олексій Мітрофанов презентував свою книгу "Юлія", присвячену прем`єр-міністрові України Юлії Тимошенко.

На прес-конференції, присвяченій презентації видання, Мітрофанов зазначив, що в цій книзі не намагається скомпрометувати або "пропіарити" Тимошенко, а хоче розповісти про її характер.

Він зазначив, що це художній твір, в якому немає прізвища героїні, не зазначаються її посади, але більшість фактів не вигадані.

За словами Мітрофанова, його інтерес до Тимошенко викликаний тим, що вона найбільш яскрава особистість світової і української політики.

"Той, хто хоче знати характер Тимошенко, – він прочитає, щоб знати, як ця людина ухвалює рішення і як діє", - сказав Мітрофанов.

На думку Мітрофанова, Тимошенко володіє дуже великим талантом і працездатністю, зокрема, люди, яких вона "кидала", продовжують їй вірити. Водночас він вважає, що чари українського прем`єра не діють на прем`єр-міністра Росії Володимира Путіна.

Мітрофанов зазначив, що Тимошенко є унікальним політиком, якому немає аналогів не лише в Росії, але й у світі.

"Ангела Меркель – абсолютно інша, Гіларі Клінтон - не така яскрава, а Юля може бути будь-якою – може зіграти 60 ролей, які потрібні їй в даний момент часу", - сказав він.

Мітрофанов вважає, що у разі перемоги Тимошенко на виборах президента України, вона стане таким главою держави, як президент Білорусі Олександр Лукашенко.

"Якщо вона виграє вибори – жорсткий режим на кшталт білоруського, але без білоруської соціальної відповідальності та великої прозахідності", - сказав він.

Мітрофанов зазначив, що ще будучи депутатом Держдуми вибачився за знятий ним еротичний фільм "Юлія" з акторкою, схожою на Тимошенко в головній ролі. За його словами, планувалося зробити жарт в Інтернеті, а вийшло, що той фільм став чинником міждержавних відносин у той період.

Він сказав, що хотів би, як будь-який автор, заробити на своєму творі. Ця книга вже продається в центральних книжкових магазинах Москви за ціною 170-230 рублів.

За словами Мітрофанова, планується продаж "Юлії" в Україні, проте це питання поки що не вирішене. У той же час, ця книга вже представлена в українських Інтернет-магазинах, а на деяких сайтах навіть доступня для скачування.

Читайте також:

Мітрофанов: Черномирдіна звільнили через провал "ширки"

Фоззі із ТНМК у Києві презентував книгу "Ели воду из-под крана"

Росія продовжує антиукраїнську кампанію для VIP-адресатів у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: