Автор скандального ролика до Дня Незалежності відповів на звинувачення

Автор серії роликів до Дня Незалежності, в якому представники різних нацменшин співають гімн України своїми мовами, відкинув звинувачення проросійських організацій у бажанні зобразити росіян в дурному світлі.

Відомий український тележурналіст Марк Гресь, який є автором сценарію ролика до Дня Незалежності України, вважає надуманими звинувачення ряду проросійських організацій в образливому зображенні в цьому ролику росіян.

"Ми чудово розуміємо, що зараз у нас напередодні виборів до місцевих рад, і маргінальним політичним силам доводиться за рахунок чогось піаритися", - заявив Гресь.

Він розповів, що є "наполовину росіянином та виховувався в основному на слов'янофільській літературі".

"Ми хотіли зробити абсолютно добрі, версійні ролики. Ми ні в якому разі не хотіли когось образити", - сказав Гресь.

Як повідомив один з відеорежіссеров телеканалу, по якому транслюються ролики, вони виходять в ефір щоденно, незважаючи на протести.

"Нехай ці питання вирішуються на рівні нашого керівництва. Поки нам не скажуть припиняти трансляцію (роликів), ніхто не буде цього робити", - сказав він.

Соціальні ролики до Дня незалежності транслюються на українському телебаченні з 10 серпня. У них представники 14 національностей, що живуть на Україні, розповідають про любов до країни і співають гімн України рідною мовою.

Громадські організації міста Севастополя вважають, що ролик з росіянами ображає російськомовне населення України.

"Росіянин спить на вулиці, прокидається і чеше низ живота. Сам він зарослий і в тільняшці. Потім до нього підходить компанія з неголеним, босим гармоністів, одягненим у шорти. І обличчя в усіх – ненатхненні", - обуренийлідер організації "За єдину Русь" Володимир Тюнін.

Організації підготували листа президенту Віктору Януковичу з вимогою припинити трансляцію подібних роликів і почати розслідування за фактом публічної образи національної гідності російськомовної частини України.

Читайте також:

У Севастополі вибухнув скандал через гімн України російською

Гімн України переклали 14 мовами нацменшин (відео)

Через будівництво української школи в Севастополі порушили кримінальну справу

Російська мова найближчим часом стане регіональною в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: