Автора книги "Донецька мафія" посадили на вісім років

У свою чергу адвокат Бориса Колеснікова не поспішає ставити крапку у справі Колеснікова – Пенчука.

Керівник фонду "Антикорупція", видавець книги "Донецька мафія" Борис Пенчук засуджений до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Таку ухвалу сьогодні виніс Ворошиловський районний суд міста Донецька.

Початок терміну відбування покарання обчислюється з 9 жовтня 2008 року, коли Борис Пенчук був узятий під варту.

Крім того, суд ухвалив стягнути з нього 6012 гривень за проведення науково-технічних експертиз.

Пенчук, вислухавши вирок, заявив, що він обов'язково його оскаржить. "Я не чинив ніякого злочину ", - сказав він, нагадавши, що головуюча суддя Ірина Бухтіярова є героїнею виданої ним книги "Донецька мафія".

"Усе, що ви тут побачили, – це фарс. Фігурант книги "Донецька мафія" громадянка Бухтіярова сьогодні виконала політичне замовлення донецької мафії", - сказав Пенчук журналістам.

У свою чергу, адвокат Бориса Колеснікова – Андрій Федур вважає, що в справі Колеснікова - Пенчука, "крапка поки не поставлена".

Зокрема, зазначив адвокат, "не притягнуті до відповідальності слідчі, які затримували й висували звинувачення".

"Не вирішене питання про відповідальність того видного політичного діяча, на мій погляд, у лапках, який із трибуни кричав про відірвані ноги й тому подібне", - сказав адвокат, зазначивши: "На мій погляд, крапку ставити ще рано".

Крім того, Федур зазначив, що "підсудний, мабуть, розраховував або продовжує розраховувати, що хтось допоможе йому уникнути відповідальності".

Нагадаємо, у квітні 2008 року Генпрокуратура пред’явила Пенчуку звинувачення у дачі неправдивих свідчень у справі одного з лідерів Партії регіонів Бориса Колесникова.

22 жовтня 2008 року справа відносно Бориса Пенчука з обвинувальним висновком була передана з прокуратури у Ворошиловський районний суд Донецька. Пенчук звинувачується у злочинах, передбачених ч. 4 ст. 189 ("здирство") і ч. 2 ст. 383 ("свідомо неправдиве повідомлення про скоєння злочину") Кримінального кодексу України.

Крім того, автори книги "Донецька мафія. Антологія" Борис Пенчук, Сергій Кузін і Фонд "Антикорупція" зобов’язані виплатити 200 тисяч гривень за плагіат редакторові регіонального тижневика "Кримінал-експрес", авторові книги "Хроніка донецького бандитизму" Олександру Кучинському.

Читайте також:

Колесніков: Луценко - злочинець

Пенчук: Мене втягнули у справу Колесникова

Колесніков судитиметься через "Донецьку мафію"

Авторське кіно кандидата в нардепи Ар'єва про опонентів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: