Авторка спецпроєкту ТСН "Розділені" Неллі Ковальська розповіла про улюблений епізод

Дата публікації
Авторка спецпроєкту ТСН "Розділені" Неллі Ковальська розповіла про улюблений епізод

Від 26  до 30 липня на 1+1 виходить спецпроєкт ТСН "Розділені". Це 5 авторських міні-фільмів про країни, які за різних обставин були розділені, а їхні частини - окуповані. У спецпроєкті глядачі побачать на прикладі Кіпру, Молдови, Колумбії, Німеччини та Ірландії, як військово-політичні амбіції впливають на життя громадян та їхні долі.

Авторка проєкту спецкореспондентка ТСН Неллі Ковальська у студії "Сніданку з 1+1" обговорила з ведучими Людмилою Барбір та Єгором Гордєєвим прем’єрну серію про Німеччину та розповіла, що її найбільше вразило під час зйомок.

ТСН презентував спецпроєкт "Розділені": як він створювався та чим буде дивувати

ТСН презентував спецпроєкт "Розділені": як він створювався та чим буде дивувати

" Я була здивована, що найскладніше було працювати у Німеччині. Аби зробити німецьку серію, нам довелося їздити до цієї країни тричі.  Коли ми шукали героїв, від більшості тих, хто відмовлявся, я чула один і той самий аргумент: "Ми маємо бути толерантними один до одного, а толерувати можна, лише не чіпаючи дражливі теми, тому ми не будемо говорити".

Окрім того, Неллі Ковальська проанонсувала наступну серію спецпроєкту – Кіпр та зізналась, що це її улюблений епізод.

"Мій улюблений герой кіпрської серії – це прекрасний "Док Кіхот" Мелетіс Апостолідес, який витратив мільйон доларів на те, щоб створити єдиний в світі прецедент, коли він у окупантів фактично відсудив своє майно. Він заможний архітектор, у нього чудове життя на вільній території, але йому не байдуже", - підкреслила Неллі Ковальська.   

Також  під час ефіру у "Сніданку з 1+1"  спецкореспондентка розповіла, що після виходу спецпроєкту "Розділені", у суботньому та недільному ефірі ТСН покажуть два сюжети про події в Україні, над якими працювала Мар’яна Бухан.

Нагадаємо, при підготовці  "Розділених" команда ТСН консультувалася з міністерствами, посольствами експертами, істориками, філософами країн, про які йдеться у спецпроєкті. проєкт створений за участі експертів меморіального комплексу "Берлінська Стіна", Музею Берлінського муру "Чекпойнт Чарлі", Інституту пам’яті у Колумбії.

ТСН продовжує інформаційно-освітню місію і дотримуючись високих стандартів забезпечує глядачів якісним інформаційним контентом.

Не пропустіть  спецпроєкт "Розділені" від 26 до 30 липня у вечірньому випуску ТСН о 19.30 на 1+1.

Наступна публікація