Авторові проекту "Жесть" мундира" погрожують. ТСН звернулася до ГПУ та СБУ

ТСН просить забезпечити охорону автору проекта про зловживання в МВС Жану Новосельцеву.


Генеральному прокурору України
п. Медведько О.І.
В.о. Голови Служби Безпеки України
п. Наливайченку В.О.


Вельмишановні Олександре Івановичу та Валентине Олександровичу!

17 листопада 2008 року телеканал «1+1» в рамках інформаційної передачі «ТСН» розпочав показ документального циклу журналістських розслідувань під назвою «Жерсть мундиру». Основна мета проекту – привернути увагу спільноти та правоохоронних органів до проблеми, пов’язаної з міліційним терором, що, на жаль, завжди існувала та існує, але залишається такою, про яку мало хто наважується говорити вголос.

Автор проекту Жан Новосельцев у своїх репортажах розповідає саме про тих, хто незаконно опинився за гратами та взяв провину на себе через катування співпрацівниками міліції, про історії кари без злочину та приголомшливі подробиці того, що зазвичай залишається поза міліційними звітами та офіційною статистикою МВС.
Зрозуміло, що ідея створення та оприлюднення проекту далеко не всім прийшлась до вподоби. В першу чергу, це стосується тих, хто боїться бути покараним за злочини, що до цього залишалися нерозкритими завдяки прикриття їх так званим «міліцейським мундиром».

Все це спричинило надходження погроз на адресу автора проекту Жана Новосельцева, які він отримує останнім часом від анонімних осіб.

Зважаючи на суспільну важливість проекту, звертаємось до Вас із проханням по можливості забезпечити тимчасову, на період створення та оприлюднення документального циклу, охорону автору проекту.
Сподіваємось на Ваше порозуміння та заздалегідь дякуємо за допомогу!

З повагою,
Наталія Катеринчук
Керівник департаменту інформаційного та суспільно-політичного мовлення
ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1»

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: