Авторство зверненя президента до блогерів приписали Бродському

В Інтернеті зявилася інформація, що автором звернення президента Януковича до блогерів став Михайло Бродський, він це категорично спростував.

Звернення до блогерів від імені президента Віктора Януковича написав глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський з дозволу заступника голови Адміністрації президента Ганни Герман.

Про це заявила організація "Журналісти проти депутатів" з посиланням на джерело в Адміністрації.

У свою чергу, Бродський стверджує, що не має ніякого відношення до відповіді Януковича блогерам.

"В Інтернеті з'явилася неправдива інформація, ніби я маю деяке відношення до відповіді президента блогерам", - написав він у своєму блозі.

"Хочу заявити, що це абсолютна нісенітниця, у мене насправді є свій блог, я один з провідних блогерів України, але ніякого відношення до відповіді президента блогерам ні я, ні моя прес-служба не мають", - сказав Бродський.

За його словами, інформація, яку поширює об'єднання "Журналісти проти депутатів" є повною вигадкою і провокацією.

"Ні представники об'єднання, ні автори публікацій, готуючи повідомлення, яке мене безпосередньо стосується, не спромоглися навіть звернутися до мене за коментарем", - відзначає він.

На думку Бродського це прямо порушує журналістські стандарти і свідчить про провокаційний або навіть замовний характер публікації.

У відповідь на претензії СБУ до блогеру Олегу Шинкаренко, якого викликали на допит до СБУ з приводу його записів в ЖЖ, українські блогери розпочали акцію "Хочу на допит в СБУ" у відповідь на допит блогера Олега Шинкаренка  слідчим прокуратури. На це Віктор Янукович відповів, що готовий зустрітися з українськими блогерами та вважає, що їм не слід поспішати на допити в СБУ.

Читайте також:

Блогер відповів Януковичу: ваша влада допекла

Янукович запропонував українським блогерам зустрітися і не ходити на допити в СБУ

Українські блогери розпочали акцію "Хочу на допит в СБУ"

Блогер заперечив звинувачення СБУ про заклики до насильства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: