Айвазова розлучається з Черновецьким через його вагітну коханку

У церкві "Посольство Боже" впевнені, що Аліна Аівазова розлучаєтьься з Леонідом Черновецьким через його вагітну коханку Олену Савчук.

Подружжя Черновецьких розпадається через вагітну коханку екс-мера Києва, впевнені парафіяни церкви "Посольство Боже".

У Сандея Аделаджі говорять: у тому, що Аліна Айвазова подала на розлучення, немає ні грама політики, а вся справа лише в зраді і ревнощах.

"Я знаю, що про ніжних відносинах між Леонідом Черновецьким та Оленою Савчук вже давно говорять парафіяни, які добре знають обох", - сказав адвокат постраждалих від афери "Кінгз Кепітал" і колишній парафіянин церкви "Посольство Боже" Іван Боднарук, пише "Сегодня".

40-річна Олена також була прихожанкою "Посольства". Їх з мером познайомила її мати - старший пастор церкви "Святая Святих", колишня пастор "Посольства" Софія Жукотанська.

Олена, як згадують парафіяни, часто відвідувала служби "Посольства Божого", правда, на сцені, де можна було бачити її мати, вона ніколи не бувала.

"Олена - людина скромна, вона і одягалася завжди непомітно, і нікуди вперед не висовувалася. Вона завжди була в тіні своєї матері, хоча і дуже на неї схожа, тільки, на відміну від Софії Тимофіївни, русява, дуже худенька, досить висока (близько 175-180 см), з довгими прямим волоссям. Вона сиділа в першому ряду", - розповіла одна з парафіянок "Посольства".

Софія Тимофіївна давно була знайома з Черновецьким, і коли він став мером, вона нібито попросила його влаштувати дочку в КМДА. Але за цей нетривалий час у них з мером нібито зав'язався роман. Правда, в КМДА її ніхто не пам'ятає - ні під своїм, ні під прізвищем матері.

Думки про Олену ходять різні. Одні кажуть, що ще в "Посольстві Божому" вона відрізнялася стервозним характером, владним, самовпевненим. Інші - що вона скромна, приємна жінка. Зараз Олена в розлученні, від шлюбу з Леонідом Савчуком, теж пастором церкви, у неї 13-річний син, який часто був поруч з бабусею на сцені.

Наразі живе Олена в елітній висотці на Лівому березі, квартиру в якій їй нібито купив Леонід Черновецький. З чуток, вона помітно вагітна. І зараз нібито Черновецький відправив її до Одеси, де вона і повинна народити.

Люди, які знають Олену і Леоніда Михайловича, кажуть, що він дуже ніжно до неї ставиться.

"Вони часто разом відпочивали - в Америці, на Мальдівах, де він нібито щось будує. Кажуть, що він начебто поклав їй на рахунок мільйон. А коли вона хворіла, він дуже переживав, і приходив до неї в лікарню", - розповіла одна з екс-співробітниць мерії.

Нагадаємо, раніше експерти назвали три можливі причини розлучення Аліни Афвазової з Леонідом Черновецьким.

Читайте також:

Дружина Черновецького подала на розлучення

Черновецький відхрестився від ізраїльського громадянства

Донька Черновецького збирається заміж вдруге

Найближчим соратникам Черновецького загрожують кримінальні справи

ВідеоРозлучення Леоніда Черновецького повниться гарячими фактами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: