Азаров заприсягся побудувати нову Україну через 10 років

Прем'єр Микола Азаров пообіцяв через 10 років побудувати ще одну Україну з новою потужною економікою, основним поштовхом до чого стане пенсійна реформа.

Прем'єр-міністр Микола Азаров має намір побудувати через 10 років ще одну Україну- нову, з абсолютно іншою економікою.

"Ми повинні ставити перед собою абсолютно реальні завдання, не повинні говорити, що через 10 років у нас буде, як кажуть,"молочні ріки, кисільні береги". Не буде цього однозначно", - сказав Микола Азаров, відповідаючи на запитання, як він представляє собі Україну через 10 років.

"Якщо ми зуміємо створити умови для модернізації нашої економіки - цей процес займе приблизно 5-10 років як мінімум. Масштаби модернізації колосальні. Ми маємо абсолютно застарілу основну базу своєї промисловості. Перед нами стоять завдання модернізації в ключових галузях, таких як, металургія, машинобудування . Ці завдання вимагають колосальних ресурсів", - зазначив він.

"Якщо всі реформи проведемо швидко, оперативно, протягом, скажімо року-двох, не більше, ми створимо умови для прискореного розвитку своєї економіки і прискореної модернізації", - заявив глава уряду.

Азаров також вважає, що досягнувши темпів зростання 10-12% на рік, "ми через 10 років подвоїмо свій валовий внутрішній продукт". "Тобто, грубо кажучи, побудуємо ще одну Україну. Але - Україну нову, з абсолютно іншою економікою", - пообіцяв він.

Прем'єр-міністр вважає, що така задача абсолютно реальна, проте вона вимагає колосальної роботи.

Азаров підкреслив, що саме пенсійна реформа створює ресурс для модернізації нашої економіки, а значить, для появи нових робочих місць, але вже нового рівня. "Тобто вона якраз дає перспективи для нашої молоді", - заявив він.

Микола Азаров підкреслив, що за ці 10 років потрібно ставити перед собою абсолютно реальні цілі, не розпорошувати ті обмежені ресурси, які у нас є, а витрачати їх тільки на вирішальні, ключові напрями модернізації та при дотриманні стабільності.

Читайте також:

Інфляція у 2010 році виявилась трохи більшою, ніж заявляв Азаров

Азаров і надалі проситиме "Газпром" знизити ціни для України

Азаров: зростання економіки в 2011-му є об'єктивним і реалістичним

Азаров запевнив пенсіонерів, що після реформи їхнє життя покращиться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: