Азаров через Тимошенко назвав політиків Євросоюзу аморальними

Микола Азаров вважає, що неправильно пов’язувати суд над Тимошенко і угоду про асоціацію.

Аморально прив'язувати судовий процес над Юлією Тимошенко до перспективи підписання угоди про асоціацію і про зону вільної торгівлі України з Європейським Союзом.

Про це прем'єр-міністр Микола Азаров заявив на прес-конференції в Лівадії, коментуючи слова європейських політиків про те, що в разі засудження Тимошенко до тюремного строку угода про асоціацію може бути не підписана.

"Такі глобальні питання про асоціацію і про укладення угоди про зону вільної торгівлі, від яких залежить розвиток країни, що пов'язувати їх з конкретним судовим процесом не просто неправильно, а я б сказав - аморально", - заявив Азаров.

Прем'єр висловив переконаність, що здоровий глузд у відносинах України і Євросоюзу переможе і угоди будуть підписані.

Нагадаємо, що 16 вересня в Лівадії комісар Євросоюзу з питань розширення і європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що Україна близька до підписання угоди про асоціацію угоди з ЄС.

Але якщо Тимошенко засудять до реального тюремного строку, це може стати перешкодою на шляху підписання угоди про асоціацію України та ЄС. За його словами, Президент України Віктор Янукович розуміє цю ситуацію.

Читайте також:

Єврокомісар: Україна близька до фіналу підписання угоди про асоціацію з ЄС

Янукович не зміг переконати Фюле, що опозицію не залякують

Польща порадила Україні не розриватись між Росією і ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: