Азаров: ЧФ Росії не позбавляє Україну жодної п'яді землі

Прем'єр запевняє, що продоження терміну перебування Чорноморського флоту "ні на йоту не обмежує той обсяг суверенітету, який є в нашій державі".

Пролонгація терміну перебування ЧФ РФ "ні на йоту" не обмежує державний суверенітет України. Так вважає прем'єр Микола Азаров, про що він і повідомив в середу на засіданні уряду.

"Те, що термін перебування Чорноморського флоту продовжується, ні на йоту не обмежує той обсяг суверенітету, який є в нашій державі", - зазначив він.

"Це не позбавляє Україну жодної п'яді української землі, не завдає шкоду жодній цінності нашого народу, не обмежує права жодного громадянина", - додав він.

На переконання Азарова, український парламент, уваливши "таке історичне рішення, закінчив п'ятирічку безглуздої ворожнечі з Росією".

"Ми твердо зробили вибір на користь стратегічного добросусідства і співробітництва. І тепер можна впевнено сказати, що Україна стане сильною і незалежною державою", - наголосив Азаров.

За словами Азарова, попередній уряд, ігноруючи національні інтереси, довів народ до зубожіння, а державу практично до дефолту, від чого їх врятували діючий президент та коаліція.

"Опозиція на мерседесах, яка наживалась на кризі бачить у відродженні України свою політичну смерть, і тому шалено, абсолютно дикунськими засобами протидіє нам", - сказав він.

"Ми на провокації дамо відповідь практичною роботою. В такому темпі, що сили вчорашнього дня стануть позавчорашніми", - додав він.

Як повідомлялося, у вівторок, 27 квітня, угоду по ЧФ ухвалили Верховна рада України та Державна дума РФ. В той же час, її ухвалення викликало серйозний опір з боку української опозиції.

Президенти України та Росії Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв 21 квітня домовилися продовжити термін перебування російської бази ЧФ у Криму на 25 років починаючи з 2017 року, коли закінчується дія нинішньої Угоди, з правом його продовження ще на п'ять років.

Читайте також:

Росія остаточно ухвалила угоду щодо ЧФ

ВР залишила російський флот у Криму ще на 25 років

Путін розповів про "хуліганські витівки" української опозиції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: