Азаров дав 22 мільйони гривень на ремонт Кабміну

В уряді вирішили, що Кабміну необхідні невідкладні роботи із запобігання руйнувань конструкцій і капітальний ремонт. Виділених грошей вистачить лише на два поверхи.

Кабінет міністрів Миколи Азарова виділив 21,75 млн гривень на невідкладні роботи із запобігання руйнувань конструкцій і капітальний ремонт в 2011 році приміщень 6 й 7 поверхів правого крила Будинку уряду, розташованого по вулиці Грушевського, 12/2 у Києві.

Відповідно до постанови №44 від 17 січня, ці гроші будуть виділені за рахунок коштів, передбачених в 2011 році Міністерству фінансів за програмою "Державні капітальні видатки, які розподіляє Кабінет міністрів".

Управлінню адміністративних будівель господарсько-фінансового департаменту секретаріату Кабміну доручено щомісяця звітувати перед Мінфіном про використання виділених коштів.

У листопаді 2010 року управління адміністративних будівель господарсько-фінансового департаменту секретаріату Кабміну замовило в компанії "Виробниче підприємство "Побутрембудматеріали" ремонт Будинку уряду на 1,76 млн гривень до кінця 2010 року.

В 2008 році на капітальний ремонт приміщень Будинку уряду, будівництво прибудови до адмінбудівлі й службово-офісного будинку по Музейному провулку було витрачено 5,2 млн гривень, в 2007 році капітальний ремонт приміщень Будинку уряду обійшовся в 19,9 млн гривень.

Читайте також:

На ремонт "Феофанії" витратять 17 мільйонів

Депутати бояться, що через нестачу грошей на них впаде купол Ради

Мін’юст замовив ремонт приміщень на 3 мільйони гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: