Азаров дав Бродському карт-бланш: "Міша, бери гвинтівку і дерзай"

Михайло Бродський, призначений урядом уповноваженим з дерегуляції господарської діяльності, розповів про свою майбутню діяльність на новій посаді.

Екс-голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський, нещодавно призначений на нову посаду урядового уповноваженого з дерегуляції господарської діяльності, заявив, що отримав від прем'єра Миколи Азарова карт-бланш.

"Ми продовжуємо. На жаль, через адміністративну реформу деякий час ми були в підвішеному стані. Можна сказати, що частково стався технологічний провал. Як сказав Микола Азаров, дерегуляція втратила свого лобіста", - зазначив Бродський в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

"Зараз прем'єр-міністр наставляв мене по-новому: "Міша, бери гвинтівку і по-китайськи завойовуй свою територію, дерзай". Тепер у мене є карт-бланш, тому дерегуляція триває", - додав Бродський з посмішкою.

За словами Бродського, йому, як і раніше, належить роль сита, завдання якого - не пропустити жодного нового законопроекту без відповідних регуляторних процедур. Він також зазначив, що міжнародні експерти високо оцінили його роботу, що безсумнівно підніме Україну в рейтингу легкості ведення бізнесу.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович звільнив Михайла Бродського з посади керівника Держкомпідприємництва у рамках адміністративної реформи (за якою низка відомств, зокрема і це, ліквідовані). Невдовзі Кабінет міністрів призначив Бродського уповноваженим з дерегуляції господарської діяльності.

Читайте також:

Бродський: Янукович поставить українцям велику клізму

Азаров назвав Тимошенко "непорозумінням української політики"

Литвин знайшов в оточенні Януковича "шкідників"

Психіатри розшифрували виступ Черновецького: він не псих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: