Азаров дав Могильову 19 мільйонів на виробництво зброї

Уряд виділив Міністерству внутрішніх справ 19,3 млн гривень зі стабілізаційного фонду державного бюджету на виробництво зброї.

Кабмін виділив Міністерству внутрішніх справ 19,3 млн гривень зі стабілізаційного фонду державного бюджету для придбання виробничої лінії та налагодження на базі казенного науково-виробничого об'єднання "Форт" (Вінниця) виробництва деталей зброї за технологією інжекційного формування металевих порошків (MIM-технологія).

Про це сказано в постанові Кабміну №1040 від 27 жовтня.

Джерелами покриття цих витрат уряд встановив надходження від цільового розміщення державних цінних паперів, приватизації держмайна та інші надходження, безпосередньо пов'язані із процесом приватизації та кредитуванням підприємств, а також кошти, які надійдуть від сплати штрафів, пені та неустойки за невиконання власниками приватизованих об'єктів умов договорів купівлі-продажу.

Як повідомлялось, 26 жовтня прем'єр-міністр Микола Азаров побував з робочою поїздкою у Вінниці, де ознайомився з роботою "Форту".

У Вінниці прем'єр повідомив, що Кабмін має намір вивчити можливість постійного держзамовлення на продукцію підприємства.

KНВО "Форт" МВС України - провідне українське підприємство, основною спеціалізацій якого є виробництво вогнепальної зброї і різних спецзасобів для співробітників правоохоронних органів і інших силових структур.

Читайте також:

МВС знову накупило машин - тепер на 40 мільйонів

Міліція закупила престижні іномарки за ціною, заниженою у сім разів

МВС закупило по 14 набоїв на кожного міліціонера

Могильов відкрив виставку зброї в Києві

Могильов за тиждень накупив комп'ютерів та одягу на 104 мільйони

Могильов заявив, що окрім "Кадилака" йому потрібні костюми від Бріоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: