Азаров: День Перемоги був і є священним для народу України

За словами прем’єра, уряд вважає своїм безумовним обов’язком робити все можливе для покращення соціального захисту ветеранів війни.

День Перемоги у Великій Вітчизняній війні завжди був і є священним для народу України, йдеться у вітанні до ветеранів та співвітчизників прем’єр-міністра України Миколи Азарова з нагоди 66-річчя Перемоги.

"Це особливе свято нашого народу увічнює героїзм наших людей, їхню мужність, любов до Батьківщини. Цей день завжди був і є священним для народу України. Віддаляючись від нас у часі, війна і вистраждана Перемога не відходять у небуття. Пам’ять щодня зобов’язує нас усіх цінувати свободу і права людини - те, за що віддали життя наші діди і батьки", - йдеться у вітанні прем’єра.

За словами Азарова, уряд вважає своїм безумовним обов’язком робити все можливе для покращення соціального захисту ветеранів війни, створення їм гідних умов життя, задоволення повсякденних потреб.

Прем’єр підкреслив, що забезпечує виконання всіх соціальних гарантій, надання пільг і допомоги ветеранам війни. "Головне, що наше суспільство всіляко підтримує ветеранів війни, приділяє їм особливу увагу і турботу", - зазначив він.

Азаров також запевнив, що усі військові поховання, братські могили і пам`ятники будуть дбайливо утримуватися, як належить у державі, яка пишається подвигом свого народу.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович під час виступу з нагоди вшанування 66-ї річниці Перемоги висловив впевнення, що українцям вистачить мудрості і терпимості засвоїти уроки української історії.

Все про святкування Дня Перемоги в Україні читайте тут.

Читайте також:

Янукович застеріг від розбрату та розмов про ієрархію нації

Мєдвєдєв поїв з ветеранами гречаної каші та випив сто грам

Грузія святкує День Перемоги 8 травня, "як весь цивілізований світ"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: