Азаров до кінця тижня визначить, хто з віце-прем’єрів "зайвий"

Президент доручив главі уряду "вдосконалити структуру Кабміну", скоротивши двох віце-прем’єр-міністрів.

Президент Віктор Янукович очікує від прем'єр-міністра Миколи Азарова до кінця тижня пропозицій щодо вдосконалення структури Кабміну у зв'язку з відновленням дії Конституції 1996 року, що передбачає скорочення кількості віце-прем’єрів з п’яти до трьох.

Про це глава держави повідомив 5 жовтня на зустрічі з керівником уряду.

Як повідомляє прес-служба президента, глава держави особливо відзначив, що ці пропозиції мають бути підготовлені з урахуванням майбутньої адміністративної реформи і скорочення посад заступників.

Азаров, у свою чергу, зазначив, що "мета уряду - виконання програми дій президента". Він запевнив, що "пропозиції щодо тих змін, які необхідно реалізувати в контексті нових реалій" будуть 8 жовтня представлені на розгляд президента.

Нині у Кабінеті міністрів один перший віце-прем’єр-міністр – Андрій Клюєв – і п’ятеро віце-прем’єрів: Борис Колесніков (з питань Євро-2012), Володимир Сівкович (з силових питань), Віктор Слаута (з питань АПК), Сергій Тігіпко (з питань економіки), Віктор Тихонов (з питань регіональної політики).

Як відомо, 1 жовтня Конституційний суд визнав неконституційною політреформу 2004 року, яка встановила в Україні парламентсько-президентську форму правління, урізавши повноваження президента.

Читайте також:

Янукович до кінця тижня звільнить двох віце-прем’єрів

Кабмін дозволив Януковичу призначати прем’єр-міністра

Опозиція: Янукович відправить Азарова у відставку

ВідеоАзаров до кінця тижня визначить, хто з віце-прем’єрів "зайвий"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: